Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Písařovicová je venku ze StarDance a Arichteva předvedla nejhorší výkon: Je to faleš, řekl porotce

+ Dalších 31 fotografií
Máme za sebou osmý premiérový večer StarDance. Do dalšího kola postupují už jenom čtyři taneční páry. Dnes večer totiž vypadla Daniela Písařovicová (39) a její tanečník Michal. Příští týden to bude už opravdu napínavé. Kdo skončí na neoblíbeném čtvrtém místě? A kdo schytal dnes večer nejhorší kritiku?

Dnešní taneční večer byl pro všechny tanečníky StarDance opravdu náročný. Pět posledních párů tančilo dva tance a jednoduché to opravdu nebylo. Nakonec jsme se museli rozloučit s moderátorkou Danielou Písařovicovou a jejím tanečníkem Michalem.

Nejhůře zatancovala Veronika Arichteva a tanečník Michal Necpál. Jejich paso doble schytalo od poroty velkou kritiku, i když v bodování byli vcelku štědří. „Já jsem vám to, Veroniko, nevěřil. Pro mě to byla faleš,“ okomentoval výkon páru odborník na tance Zdeněk Chlopčík.

Nyní zbývají poslední čtyři páry, které se příští týden poperou o čtvrté místo. Nikdo nechce skončit na pomyslném bramborovém místě. Mezi největší favority patří jednoznačně Pavla Tomicová a Veronika Arichteva, které se to dnes moc nepovedlo.

Tak snad příště oblíbená herečka zazáří. Bude to velmi napínavé.

Související články

Další články