Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Pirátka Richterová se ztrapnila kvůli Kellnerovi, teď Olga dostává drsné vzkazy

Pirátka Richterová se ztrapnila kvůli Kellnerovi, teď Olga dostává drsné vzkazy
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
kritika
Poslankyně za Českou pirátskou stranu napsala výrok, kterého lituje nejen ona, ale celá strana. Ačkoli možná její úmysl nebyl zlý, její kondolence přes internet k úmrtí Petra Kellnera nebyla dvakrát šťastná. Richterová to na sociálních sítích pěkně schytala, i když se za svůj tweet záhy omluvila.

Poslankyně za Piráty Olga Richterová to na sociálních sítích pěkně schytala. Ve svém komentáři, kdy se vyjadřuje ke smrti Petra Kellnera a vyjadřuje rodině upřímnou soustrast, napsala: "Další připomenutí, že peníze nejsou zdaleka vše. Mnohdy spíš naopak".

Tímto výrokem na sociálních sítích vyvolala veliké reakce. Některé z reakcí jsou velmi dramatické a poslankyně by byla nejraději tento nešťastný příspěvek nikdy nenapsala, o čemž svědčí fakt, že příspěvek následně rychle smazala. Politik by se měl, mnohem více než ostatní, držet pořekadla "dvakrát měř, jednou řež".

V některých komentářích se poslankyně mohla naučit i sprostá slovíčka, například zde: "Pirátka...by se konečně měla chytit za rypák a jít do p....e, kráva!!!". Jiná reakce na Facebooku rozebírá komentář politicky: "Richterová snad nemá mozek. Tohle bych spíš čekala od komunistů. To je jejich nota." či "Je neskutečně tupá, a proto volte Piráty a bude hůř".

Je evidentní, že České pirátské straně a předsedovi Ivanovi Bartošovi tento počin poslankyně moc nepomohl, na Facebooku se kritika na stranu Pirátů valí jako lavina: "Jedinej dobrej pirát je Jack Sparrow, ostatní jsou tupci, jak nám teď paní Olga ukázala".

Pravdou je, že se poslankyně Olga Richterová velmi rychle omluvila, příspěvek smazala a veřejně vysvětlila, že to v žádném případě nemyslela špatně. Údajně jí šlo o to, že chtěla vyjádřit myšlenku, že ani když je člověk hodně bohatý, nemůže si za to koupit štěstí, zdraví, natož život.

Na sociálních sítí je samozřejmě i mnoho pozitivních reakcí, jako je například tato: "Tvl, vy tu máte všichni dost. Co na tom je špatně? Je to jen konstatování, že žádný majetek nás před smrtí neochrání. Navíc tam O. Richterová vyjádřila soustrast, tak fakt nechápu, proč se dělá z komára velbloud. Ale jasně, kdo chce psa bít, hůl si najde."

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy