Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta. Tohle jste o posledním díle možná netušili

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta. Tohle jste o posledním díle možná netušili
Zdroj: Walt Disney Studios
+ Dalších 6 fotografií
zajímavosti

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta je v tuto chvíli poslední díl z pirátské ságy o kapitánu Jacku Sparrowovi. Johnny Depp, který je nyní hostem 55. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech, se pátým dílem rozloučil se svou postavou. Podle posledních informací serveru The DisInsider má hlavní roli v připravovaném pokračování převzít ženská hrdinka. 


Jack Sparrow, kterého hraje hollywoodská star Johnny Depp, se v dílu Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta setkává se starým známým, se kterým se nerozešel tak úplně v dobrém. Strašlivý kapitán Salazar, kterého ztvárnil Javier Bardem, totiž vede pirátské duchy a podařilo se jim uniknout z Ďáblova trojúhelníku. 

Salazar a jeho hrozivá posádka si přejí odstranit všechny své pirátské soky z moří. A hlavně Sparrowa. Aby se mazaný pirát zachránil, musí naleznout Poseidonův trojzubec, k čemuž mu musí pomoci astronomka Carina Smyth a mladý námořník Henry.

Nejkratší díl pirátské ságy

Tento díl je nejkratší ze všech pěti, dohromady má 129 minut. V některých ohledech se také velmi lišil od těch předchozích. Vybrali jsme pro vás několik zajímavostí, které jste o snímku možná ani nevěděli. Týká se to i šestého dílu, který by měl vyjít letošní rok. Podívejte se do galerie.

Související články

Další články