Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Piráti z Karibiku: Jak šel čas s Jackem, Willem a Elizabeth?

Piráti z Karibiku: Co dělají hlavní hrdinové dnes?
Zdroj: 2003 WALT DISNEY Pictures
+ Dalších 6 fotografií
Osudy

Pamatujete si na doby, kdy přišli Piráti z Karibiku poprvé do kin? Film vzbudil neobyčejný poprask a okamžitě se stal hitem. Keiru Knigtley vystřelil na samý vrchol slávy a Johnnyho Deppa (58) představil v dnes již nezapomenutelné roli kapitána Jacka Sparrowa. Kde jsou herci dnes?

Film z roku 2003, Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly je dnes už kultovní. První díl představil legendární trojici pirátského kapitána Jacka Sparrowa, guvernérovu dceru Elizabeth a kováře Willa Turnera a odstartoval tak velké několikadílné šílenství. Kde jsou ale hrdinové filmu dnes?

Johnny Depp alias Jack Sparrow

Johnny Depp (58) si filmu zahrál poblázněného kapitána Jacka Sparrowa. Rolí si získal srdce milionů diváků. Časy se ale mění a Hollywood Johnnyho už tolik nemiluje. Americká společnost se proti němu obrátila poté, co herce obvinila z domácího násilí jeho exmanželka herečka Amber Heard (35). Britský bulvární deník The Sun ho označil za manželského násilníka.

Spor vyvrcholil u soudu a kvůli skandálu přišel nakonec herec o mnoho rolí. Sbohem tak musel dát třeba pokračování filmové série Fantastická zvířata, ale i poslednímu pokračování Pirátů z Karibiku. Tento rok jej každopádně přivítala Česká republika na Mezinárodním Filmovém Festivalu v Karlových Varech, kde na něj čekaly zástupy věrných fanoušků.

Orlando Bloom alias Will Turner

Orlando Bloom (44) šel zřejmě do sebe, dal se dohromady s popovou hvězdou Katy Perry (37), se kterou si pořídil i holčičku Daisy Dove. Společně už zavítali do Prahy, kde točil herec seriál Carnival Rowe. Orlando se také s oblibou ukazuje na Adama, několik takových fotek už uniklo na věřejnost...třeba z naší Berounky. Z předchozího manželství s modelkou Mirandou Kerr (38) má Orlando ještě syna Flynna (10).

Keira Knightley alias Elizabeth

Keiru Knightley (36) Piráti nesmírně proslavili a díky nim šla z role do role. Dnes již uznávaná herečka je kromě jiného také velkou stoupenkyní feminismu. Roku 2008 byla zvolena druhou nejlépe placenou herečkou Hollywoodu, uvedl do Forbes​V roce 2014 porodilla holčičku Edie a o pět let později dceru Delilah, jejíž identitu se před světem snažila nějakou dobu tajit. Obě děti má se svým manželem, britským hercem Jamesem RIightonem.


Související články

Další články