Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Piráti silnic i na vysokých postech: Při rychlé jízdě chytili policejního prezidenta

Policejního prezidenta Tomáše Tuhého chytili při rychlé jízdě.
Zdroj: profimedia.cz
Policejní prezident Tomáš Tuhý by měl jít příkladem. Jenže se mu to tak trochu vymklo z rukou. Jeho podřízení ho totiž chytili ve služebním autě při rychlé jízdě. A teď má hodně co vysvětlovat.

I policejnímu prezidentovi se někdy něco nepovede. Tomáš Tuhý byl načapán při překročení povolené rychlosti a zastavili ho jeho podřízení. Teď má nejspíš velký problém a z ostudy kabát.

„V nedávné době jsem byl při jízdě služebním vozidlem kontrolován hlídkou Policie ČR v Ostravě, která mi sdělila, že jsem překročil nejvyšší povolenou rychlost,“ přiznal se policejní prezident Tomáš Tuhý v prohlášení, které vydalo policejní prezidium jeho jménem.

Tuhý se ke všemu postavil čelem a je připraven za svoje chování nést následky. Přece jen by měl jít pro všechny ostatní řidiče i pro svoje podřízené příkladem. „Předpokládám, že se tato událost bude řešit ve správním řízení. Jsem připraven plně spolupracovat a nést důsledky tak jako každý jiný občan,“ uvedl Tuhý závěrem krátkého prohlášení.

Zatím není jasné, o kolik povolenou rychlost Tuhý překročil. Pokud byla jeho rychlost v obci vyšší až o 40 kilometrů za hodinu, mohl by až na jeden rok přijít o řidičský průkaz. Jestli ale překročil rychlost jen o pár kilometrů, hrozí mu pokuta a odebrání trestných bodů.

Související články

Další články