Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Pirát silnic se hnal zřejmě Českem extrémní rychlostí, zběsilou jízdu vysílal na TikTok

+ Dalších 19 fotografií
VIDEO z TikTok
Aplikace TikTok je především mezi dětmi a mladými lidmi stále větším a větším hitem. Uživatelům umožňuje natáčet nejrůznější klipy a videa, která následně sdílí s ostatními. Stejně jako na každé sociální síti, i na TikToku se čas od času objeví hazardér, který se svou hloupostí s radostí pochlubí. Tento řidič se natáčel při zběsilé jízdě po dálnici a vypadá to, že mu bylo úplně jedno, zda nezpůsobí nehodu a nepřipraví někoho o život. Podle našich informací by řidič měl pocházet z Ukrajiny či ze Slovenska a video zřejmě bylo natočeno v Česku.

TikTok byl prvně spuštěn v roce 2016 a od té doby se těší velkému úspěchu. Lidé na něj nahrávají nejrůznější videa, například sami sebe při tanci, zpěvu, své mazlíčky a podobně. Občas se ale v aplikaci objeví i video, nad kterým rozum ostatních uživatelů zůstane stát.

Uživatel s přezdívkou Donbossbossov sdílel záběry, na kterých se ve svém vozu značky BMW řítí neuvěřitelnou rychlostí po dálnici. Řízení přitom věnoval jen část své pozornosti, zbytek totiž soustředil na natáčení videa a na to, aby záběry vypadaly dobře.

Podle našich informací by řidič měl pocházet z Ukrajiny či ze Slovenska. Objevily se spekulace, že video bylo natočeno na české dálnici. V této souvislosti jsme kontaktovali policii a na vyjádření čekáme.

Lidé, ke kterým se video v aplikaci dostalo, se velmi zlobí. Autorovi napsalo hned několik uživatelů do komentářů, že celá záležitost byla předána policii k řešení. Podobné nápady totiž mohou inspirovat jedince nižší inteligence a neštěstí je na světě.

Podoba s youtuberem Tarym

Už uběhla delší doba od chvíle, kdy měl podobný průšvih na krku i youtuber Tary Ten se totiž natáčel při řízení svého vozu značky Audi A7, který po dálnici D1 hnal rychlostí 245 kilometrů v hodině. Vlna kritiky se na něj snesla především od rodičů jeho fanoušků, kteří tvrdí, že má na dětskou mysl špatný vliv.

Máte TikTok? Sledujete tiktokery? Ty nejslavnější najdete ve fotogalerii pod článkem.

Související články

Další články