Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Pirát, Márty a Bandurko dostávají čoud: Porota Survivoru se chová jak banda děcek, zuří diváci

Diváci Survivoru zuří.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 16 fotografií
survivor

Nejnovější díl Survivoru zvedl diváky ze židlí. Rozčililo je zejména chování poroty na kmenové radě. Vypadlí hráči by měli být nestrannými pozorovateli, kteří by měli v tichosti pozorovat dění, což se ovšem nestalo. Fanoušci na sociálních sítích dávají velký palec dolů a tvrdí, že porota je silně zaujatá. "Porota nemá zasahovat do děje, chovali se jako malá děcka," shodují se. 

Diváci Survivoru zuří. V žaludku jim leží poslední kmenová rada, na níž byl vyhlasován Tomáš. Více než průběh kmenové rady je naštvalo chování poroty, která by měla být pouze nestranným pozorovatelem a nijak nezasahovat do toho, co se děje. Místo toho však vypadlí hráči tleskali vestoje a skandovali. Fanoušci na sociálních sítích vyjádřili nekompromisní kritiku.


"Za mě dneska absolutní fail porota. Co to mělo znamenat, to tleskání vestoje Tomášovi? Toto mě teda hodně zklamalo," napsala Petra. "Porota má být neviditelným pozorovatelem a nemá jakkoliv zasahovat do dění," přidává se i Lukáš. "Porota opět nezklamala, chce se mi z toho normálně zvracet. Nechápu, co si o sobě myslí," zuří Tereza.

Doporučené video: Tomáš prohrává duel s Mikýřem:


Porota je podle diváků silně zaujatá

Divákům vadí zejména výstupy Piráta a Mártyho. "Tak jsem vždy měla pocit, že porota má pouze sledovat a dávat si dohromady, komu ten hlas ve finále chce dát... ale to, co tam předvádí Pirát, Márty a teď už i Bandurko, mi k tomu celkem nesedí. Chápu, drželi s Tomášem, ale takhle tam vyskakovat a pokřikovat na celý kolo mi přijde trochu dětinský," přiznává Lucie.


Ačkoli Márty vyčítal přehnané reakce Mikýřovi, nyní na kmenových radách také předváděl pořádné divadélko. "Mně osobně spíš vadí to, že Márty měl plnou pusu toho, jak Mikýř dělal teatrální vystoupení po tom, co ho pod*ebali, ale poslední 3 kmenovky dělal divadlo právě Márty, když by měl mlčet a absolutně neubírat pozornost na sebe…" rozčiluje se Ondra. "Porota tam je od toho, aby seděla a vnímala, co se děje v kmeni, když oni tam nejsou, a udělat si představu, jak se hra vyvíjí, a ne skandovat jak na fotbale. Je to něco jako s porotou u soudu, jen sedět a poslouchat. Prostor dostanou ve finále, v tomhle Nova trochu selhala," píše Šimon.

Komentující se shodují na tom, že porota je všechno, ale rozhodně ne nezaujatá. I proto podle nich nemá šanci vyhrát Mikýř, který je žhavým favoritem na vítězství. Diváci nešetřili kritikou ani na účet moderátora Ondřeje Novotného, který dle nich měl v tomto případě zasáhnout a porotu nějakým způsobem uklidnit. "Proč alespoň neuklidnil tu debilní 'nezaujatou' porotu?" ptá se Radek.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Survivor 2024

Třetí řada úspěšné reality show Survivor, kterou vysíla TV Nova v roce 2024. Reality show vznikla v Dominikánské republice a hrálo se v ní o výhru 2 500 000 Kč.

Survivor 2024: Soutěžící a moderátor

Hlavním lákadlem byla účast Ornelly Koktové, která však soutěž poměrně brzy z vlastní vůle opustila. Mezi dalšími soutěžícími byli například Samuel "Pirát" Krištofič či Martin Prágr. Vítězem se stal Martin Mikyska, který je známý jako Mikýř.

Moderátorem byl Ondřej Novotný.

Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022, 2023.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy