Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pirát Ivan Bartoš má radostnou novinu: S manželkou čekáme miminko, budeme čtyři

Pirát Ivan Bartoš má radostnou novinu: S manželkou čekáme miminko, budeme čtyři
Zdroj: Facebook
+ Dalších 17 fotografií
EXKLUZIVNĚ
V minulosti se Ivan Bartoš (40) o dětech odmítal bavit, ale i na něj přišla touha být biologickým otcem. Předseda druhé nejoblíbenější politické strany v Česku se brzy stane pyšným tatínkem. "Ano, je to pravda," potvrdil informace eXtra.cz, že čeká se svou manželkou Lydií přírůstek do rodiny.

Zanedlouho to bude přesně 5 let od doby, kdy se Bartoš oženil se svou vyvolenou Lydií Frankou Bartošovou, které se přezdívá kněžka chaosu. Teď spolu očekávají příchod na svět svého první potomka.

Bartoš s Lydií vychová dceru Amálku, ale ta není jeho biologická. "Amálka je dcera Lydie z prvního manželství, ale tohle neřeším. Je naše a tak to beru," řekl před časem eXtra.cz sympatický politik a nastávající otec, který svou novou roli potvrdil. "Je to pravda, že čekáme potomka, detaily si zatím nechám pro sebe. Budeme čtyři," dodal Ivan Bartoš s tím, že se velmi potěší. Redaktorům eXtra.cz tak předseda Pirátů potvrdil radostné očekávání, o kterém psal expres.cz.

Bartoš ve svém životě změnil mnohé. Našel si vyvolenou ženu a díky svým politickým ambicím se stal příkladným člověkem. Dlouhých šest let nekonzumuje alkohol a do budoucna by se rád vzdal i kouření. I to je možná důvod, proč se o něm ve Sněmovně říká, že je jeden z mála politiků s čistou myslí.

VŠE O RODINĚ A KARIÉŘE IVANA BARTOŠE NAJDETE ZDE

Související články

Další články