Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pippa už se pěkně kulatí: Zatoužila Kate po dalším miminku kvůli sestře?

Pippa je těhotná a Kate…?
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 52 fotografií
Kate Middleton (36) by měla být pouhé tři měsíce od posledního porodu opět těhotná. Tedy už počtvrté. Jestli tomu tak skutečně je a vévodkyně z Cambridge v sobě nosí čtvrté miminko, jisté není, ale pár věcí tomu nasvědčuje. Její mladší sestra Pippa (34) je také v požehnaném stavu, tak by nebylo nic divného, kdyby po dalším potomkovi zatoužila i Kate.

Vypadá to, že rodit děti jako na běžícím páse Kate Middleton dost baví. Jak jinak si vysvětlit spekulace týkající se Katina dokonce čtvrtého těhotenství. S princem Willliamem už mají dítka tři, a přece jim to zřejmě nestačí.

Důvod, proč do toho vévodkyně z Cambridge pravděpodobně hupsla poněkolikáté, je jednoduchý. Má vedle sebe poměrně často svou sestru Pippu, která je nyní v pokročilém stadiu těhotenství, a jak to tak někdy bývá, ženy si závidí. Hezky závidí.

Kate zatoužila po tom krásném stavu, ve kterém ještě donedávna byla, a už bylo zaděláno… možná. Spousta lidí je totiž přesvědčena, že se jedná o sprosté fámy, které se nezakládají ani na špetce pravdy.

Někteří si ale všimli, že se Kate chová úplně jako při předchozích těhotenstvích. „Vévodkyně opět nosí volné oblečení, přestala pít alkohol a dochucovat si jídlo kari – a to se zatím stalo pokaždé, když byla těhotná,“ prozradil neomylný zdroj amerického časopisu Life & Style.

Mějte však na paměti, že jisté není vůbec, ale vůbec nic.

Související články

Další články