Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Pippa to pořádně natřela své sestře Kate: Když ty máš prince, já si vezmu miliardáře! Kde přišel k takovému bohatství?

Obě byly nádherné!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 18 fotografií
Pippa Middleton je konečně jako její sestra v chomoutu. Zatímco Kate se provdala za prince, Pippa se spokojila se čtyřicetiletým miliardářem. Co všechno shrábla brunetka s dokonalým pozadím?

Pippa Middleton i její sestra Kate si prostě uměly vybrat. Zatímco Kate si vzala prince, Pippa zalovila v jiných vodách a klofla sympatického miliardáře. Kate to má trošku složitější, protože jako členka královské rodiny musí dodržovat určitá pravidla a standardy. Kdežto Pippa si prakticky může dělat, co chce.

Svatba Jamese Mathewse a Pippy nebyla v žádném případě něčím neočekávaným. Tenhle pár spolu randil už deset let, než se rozhodli, že svůj vztah posunou na další level. Jejich svatba byla nádherná a honosná.

Lidé samozřejmě začali spekulovat, zda Pippa trumfla svoji sestru a čí svatba byla lepší. Brát to takhle je úplný nesmysl. Každá ze sester si svůj den užila po svém a na každé svatbě bylo něco okouzlujícího.

Kdo že ale je ten bohatý miliardář a co všechno vlastní? Majetek manžela Pippy se odhaduje zhruba na 60 miliard korun. Finančník James Mathews mimo to vlastní soukromý tryskáč za 100 milionů korun a svou manželku si nastěhoval do nádherného sídla za zhruba 520 milionů korun.

Ani na zásnubním prstenu tedy rozhodně nešetřil. Jeho cena se vyšplhala na 6 milionů korun. Jeho novopečená manželka ale není ze žádné chudé rodiny, která by třela bídu s nouzí. Rodiče Pippy a Kate jsou rovněž zámožní lidé.

Související články

Další články