Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Výměna manželek Věra Bílá Stanislav Zindulka Útok na mešitu

Nejnovější kauzy

Pippa Middleton si vyrazila na ples, pod šaty jí prosvítal její zabijácký zadeček. Jsme pohoršeni

Pippa a její všemi obdivovaný přítel Nico.

Od Kate Middleton se jakožto od budoucí královny Velké Británie očekává, že bude na společenské události chodit oblékaná konzervativně. To ovšem neplatí pro její sestru Pippu (30), která má více či méně oblibu v odvážnějších módních kouscích. Svůj vkus předvedla na akci nazvané Sugarplum Ball, kam dorazila se svým vyfešákovaným přítelem Nico Jacksonem (29).

Majitelka jednoho z nejdiskutova­nějších pozadí světa vyrazila ven v černých šatech, které byly na mnoha místech průhledné. Jejich průhlednost bohužel pro nás ale nebyla taková, abychom mohli skutečně posoudit, zda je její pozadí natolik krásné, aby mohlo být považováno za jedno z nejvíc sexy na světě.

To může rozhodnout jen její přítel, vlivný bankéř, který svou vizáží tak trochu připomíná partnera od panenky Barbie. K dokonalosti mu už jen chybí pravidelné návštěvy solárního studia…

Zdroj z Pippina okolí uvedl, že se slavná party pořadatelka touží brzy vdát. Zda ale bude její svatba tak honosná jako ta Kateina netušíme. Je dost možné, že si ji bude mladší ze sester Middletonových plánovat sama.

Mohlo by vás zajímat

Další články