Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Pippa Middleton na svatbě Meghan a Harryho rozhodně nezazářila: V podivných šatech působila jako stará mladá!

Co říkáte na její šaty?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 64 fotografií
V sobotu se konala velkolepá svatba, kterou po celém světě sledovalo zhruba 2,5 miliardy lidí. Britové svatebním dnem doslova žili a bylo až neskutečné sledovat, jak moc ji hltají. Kromě Meghan Markle (36) a prince Harryho (33) byli lidé zvědaví na rozkošnou Pippu Middleton (34). Spousta lidí má ještě nyní v živé paměti její skvostný zadeček v nádherných šatech na svatbě své sestry. Bohužel musíme říct, že na svatbě Meghan a Harryho tolik nezazářila.

Všichni si moc dobře pamatují svatbu Kate Middleton a Williama Nejenom, že Kate vypadala jako opravdová princezna, ale také se vyznamenala její sestra Pippa Middleton Někteří jsou přesvědčeni o tom, že chvílemi svoji sestru dokonce zastínila.

V bílých přiléhavých šatech vynikal dokonalý zadeček Pippy. Proto všichni netrpělivě čekali na to, v čem se ukáže na svatbě Meghan Markle (36) a prince Harryho. Bohužel se většina lidí shoduje na tom, že to byla zbytečná nuda.

Pippa zvolila podivné zelené šaty s květy a působila v nich jako stará mladá. Očekávání nesplnila a nutno říct, že kdyby nenasadila laťku tak vysoko, tak by se nad jejím modelem možná ani nikdo nepozastavoval.

Bez debaty byla sice půvabná, ale něco tomu chybělo. V šatech, které si vzala na sebe byla snadno přehlédnutelná a ničím nepřekvapila. Co myslíte vy?

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy