Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Pippa Middleton je podruhé těhotná: Kate a William se těší na dalšího synovce či neteř

Pippa Middleton je podruhé těhotná: Kate a William se těší na dalšího synovce či neteř
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
dítě
Pippa Middleton (37) je těhotná. O tom, že mladší sestra vévodkyně Kate Middleton (38) čeká druhé miminko, informovala americká média. Pippa je maminkou už dvouletému synkovi Arthurovi a je nadšená, že společně s manželem Jamesem Matthewsem přivítá na světě dalšího potomka.

Kate Middleton a princ William se nemohou dočkat, až na svět přijde další synovec nebo neteř. Sestra vévodkyně Pippa Middleton je podle informací zahraničních médií těhotná, druhé dítě čeká po třech letech od svatby s Jamesem Matthewsem a po dvou letech od porodu syna Arthura.

"Pippa a James jsou nadšení. Je to skvělá novinka po tak obtížném roce," řekl zdroj blízký rodině webu Page Six. Podle deníku The Sun se Pippa a její mluvčí odmítli ke druhému těhotenství jakkoliv vyjadřovat.

Už nedávno William a Kate hovořili o tom, že neví, jak kvůli koronaviru stráví Vánoce - svátky jsou oba zvyklí trávit s příbuznými a letos se jim nechce cestovat, aby se navzájem neohrožovali. Není tak jisté, kdy vévodkyně svou těhotnou sestru uvidí.

Související články

Další články