Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Pilot Martin Šonka hledal asistenta a našel ho. Ale není to člověk!

Pilot Martin Šonka hledal asistenta a našel ho. Ale není to člověk!
Zdroj: Extra: Martin Procházka
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Osobní asistent

Najít zaměstnance, který bude odpovídat všem požadovaným kritériím, bude pracovitý, loajální a kompetentní, to není zrovna jednoduché. A když jsou navíc představy zaměstnavatele tak trochu „šílené“, je pátrání o to složitější. O tom se přesvědčil akrobatický pilot Martin Šonka.

Jeho požadavky na osobního asistenta byly velmi přesně specifikované. „Hledám osobního asistenta. Požadavky? Měl by být všestranný a být mi po ruce 24 hodin denně, sedm dní v týdnu,“ napsal před dvěma týdny Martin Šonka na svém Instagramu.

Jeho pravá ruka by mu sice byla neustále nablízku a byla tak u všeho, s čím jeho adrenalinové a bezpochyby atraktivní povolání souvisí, musela by ale zvládat vyřizování telefonátů, sledování Šonkova harmonogramu a každodenních aktivit, analyzování takřka všeho, co pilota během hektického dne potká a musela by také pečovat o jeho volný čas.

Kdo nahradil člověka?

To jsou, přiznejme si, požadavky velmi nadstandardní a potenciální zaměstnanec musí mít nervy ze železa. Martin Šonka však i přesto měl z koho vybírat: Přihlásily se mu dokonce desítky zájemců, kteří měli odvahu do nonstop pracovního úvazku jít.

Našel se však jeden, který všechny nechal daleko za sebou a Martin Šonka může být spokojený. Má zaměstnance, který splňuje všechny jeho požadavky a navrch neodmlouvá, nikdy není nemocný a nechce dovolenou ani na Vánoce!

„Je to až skoro nelidské, co? Naštěstí v dnešní době už tuhle práci nemusí vykonávat člověk. Takže i když jsem se rozhodoval mezi několika kandidáty, zvítězil ten nejvšestrannější – hodinky HUAWEI WATCH 3 Pro,“ prozradil pilot, kdo nakonec v jeho pracovním pohovoru obstál a získal pozici jeho osobního asistenta.

Společnost Huawei představila dokonce dvě novinky - chytré hodinky HUAWEI WATCH 3 a HUAWEI WATCH 3 Pro. A nutno přiznat, že lidští zájemci o práci neměli proti hodinkám v podstatě žádnou šanci. Hodinky mají operační systém HarmonyOS, na jedno nabití vydrží být v pohotovosti až tři týdny a mají navíc nespočet funkcí. A bonusem je, že se snadno ovládají.

„Hodinky jsou navíc skoro nezničitelné, díky pouzdru z titanu a safírovému sklíčku je skoro nic nepoškrábe. Nemusím tak vůbec myslet na to, kam si je beru a co všechno mě při tom čeká. A baterie? Tu můžu taky pustit z hlavy – v režimu Ultra vydrží hodinky až tři týdny a u toho budou nadále analyzovat mé aktivity,“ pochvaloval si Šonka s tím, že svého nového asistenta by doporučil všem.

Pomocník, který pohlídá vaše zdraví

A čím že nové modely od Huawei tak vynikají? Takže: hodinky WATCH 3 SERIES se chlubí dotykovým 1,43 palců velkým AMOLED displejem, který nabízí díky rozlišení 466 x 466 pixelů (326ppi) dobrou čitelnost a prémiový vzhled ciferníku. Varianta Pro má safírové sklíčko a titanové tělo.

Co se ovládání týče, snadné je díky dotykovému displeji, bočnímu tlačítku a plně otočné korunce, která je navíc snadno ovladatelná dokonce i mokrýma rukama a umožňuje i zoomování.

HUAWEI WATCH 3 nabízí stylové předinstalované ciferníky včetně animovaných motivů. Komu záleží na zdravém životním stylu, bude u novinky nadšený, v aplikaci Huawei Zdraví je totiž k dispozici více než 1 000 různých grafických návrhů a provedení.

S HUAWEI WATCH 3 Pro je možné užít si 5-denní používání a neskutečných 21 dní v režimu ultra dlouhé výdrže baterie. Monitorování tepu, spánku, hladiny stresu, kyslíku v krvi nebo teploty kůže je samozřejmé, svoje zdraví tak budete mít nonstop pod kontrolou.


Další články

Nejnovější kauzy