Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Piliny k večeři či voda vydávaná za víno: Nové díly Prostřena budou výživné

Zdroj: TV Prima
kuchařská show
S návratem dětí do školy se na televizní obrazovky vrátí i oblíbená kuchařská show Prostřeno! A nabídne divákům opět zajímavou podívanou. Kromě vaření se budou řešit lidské vztahy a bizarní situace. Soutěž, která inspiruje i baví, startuje s premiérovými díly už 2. září na TV Prima.

Baví vás vaření i nahlížení do cizích kuchyní? Pak se od 2. 9. máte opět na co těšit. Premiérové díly pořadu Prostřeno! jsou tady a s nimi i spousta zajímavostí, intrik i neuvěřitelných situací.

Pokud jste dosud žili s pocitem, že už vás v cizích kuchyních nic nepřekvapí, není tomu tak. V první týden pořadu Prostřeno! se objeví kuchaři, kteří toho nejspíš moc nenavařili, dokonce servírují vodu a vydávají ji za víno. Místo slova lžíce vyslovují žlíce.

Před návštěvou soutěžícího se klidně dojdou zasytit pizzou do kiosku a u stolu si vyčítají kde co. Klidně i to, kdo respektuje či nerespektuje toho druhého. V kuchyních vládne chaos a stres, na talířích se objevují experimenty i zvířecí chlupy.

Kromě toho vyjde najevo, že jedna ze soutěžících, byť má dospělé syny, teprve v pozdějším věku zjistila, že ji přitahují ženy. A hned s jednou začala žít. Proč jsou z toho ostatní v šoku a neustále její coming out probírají? Co jim na něm vadí? Každý by měl být především šťastný, nebo ne?

Od devátého září se bude o svou výhru pokoušet Tomáš, který se bezprostředně po ukončení Prostřeno! ožení. Ten také během svého dne přizná, že za laskominu považuje dřevo. A nabídne, kromě klasického menu, svým hostům piliny. Sabina, jeho spolusoutěžící, se rozhodla, že národu předvede, jak je hbitá v kuchyni, a když si díky svému účinkování najde partnera, bude ráda.

Těšte se na další řadu pořadu Prostřeno! Je plná nejen receptů, napětí, ale také lidských příběhů, které vás budou bavit.

Související články

Další články