Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pikantní zpověď Natálky ze Svatby: V posteli jsem měla i ženu!

Zdroj: Archiv Natália Mykytenko
+ Dalších 9 fotografií
přiznání
První nevěsta ze show Svatba na první pohled Natália Mykytenko (24) je plná překvapení, už netvoří pár s politikem Markem, nechala si udělat silikonové poprsí a nyní se svěřila s faktem, že je bisexuálka. Natália také prozradila, zda měla sex s Františkem Gebrem (37) v době, kdy s ním tvořila v reality show manželský pár.

Natália Mykytenko je hvězda reality show Svatba na první pohled, kde se představila jako první nevěsta, které odborníci za pomoci vědy vybrali do páru Františka Gebra. Experimentální láska jim ale nevyšla a po odvysílání show šli každý jinou životní cestou.

Natálčino přiznání

Od té doby se stala z Natálie influencerka a na svém instagramovém účtu nasbírala spoustu sledujících, kterým jednou za čas odpovídá na soukromé otázky. Po informaci, že se rozešla s politikem Markem a nechala si udělat nové silikonové poprsí, přišla s překvapivým sdělením, že ji přitahují ženy. „Ano, jsem bisexuálka,“ a na otázku, zda měla vztah se ženou, odpověděla jasně. „Když jsme u té pravdy, tak ano, měla.“

Sex s Františkem a životní sen

Fanoušky také velmi zajímalo, zda měla sex s Františkem Gebrem v době, kdy s ním tvořila manželský pár. „Tohle je častý dotaz, ale ne, neměla jsem,“ svěřila se Natália, která lásku svého života stále hledá a má dokonce jasno, kolik by chtěla dětí. „Jaký je můj životní sen? Být stále zdravá, šťastná a pozitivní. Zamilovaná se třemi dětmi a panem manželem v domečku. Chci se věnovat tomu, co mě baví, a neinvestovat svůj čas ničemu negativnímu a obklopovat se toxickými lidmi.“

Na děti ale půvabná blondýnka nespěchá. „Až to přijde, tak to přijde. Vše má svůj čas. Na potrat bych třeba nikdy nešla,“ svěřila se.

Související články

Další články