Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Pikantní scény z komedie Za vším hledej ženu. Krásná Vagnerová se svlékla do naha před Vašutem

Když se Alex bezhlavě zamiluje, ale brzy narazí, kamarádky jí hned přijdou na pomoc.
Zdroj: Se souhlasem Bio Illusion
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
FILM

V komedii Za vším hledej ženu hrála řada známých herců a hereček. Objevila se v ní také česká Julia Roberts Hana Vagnerová a Marek Vašut, kteří spolu natáčeli i pikantní scény. Jak se poté Vagnerová svěřila pro web Prima ŽENY, žádné haló okolo toho nebylo.

Komedii Za vším hledej ženu natočil režisér Miloslav Šmídmajer, scénář napsala Dagmar Šťastná. Ženských rolí se ujaly Hana Vagnerová, Tereza Rychlá, Zlata Adamovská a Daniela Kolářová, mužské role obsadili Marek Vašut, Igor Orozovič, Marek Němec nebo Albert Čuba.


Příběh filmu Za vším hledej ženu

Děj filmu pojednává o kamarádkách Alex, Martě a Ireně. Každá z nich je povahově jiná a každá má jiný pohled na svět, přesto mezi sebou mají to nejpevnější pouto, které nemůže nic přetrhnout. Ani žádný muž.

Sny tří kamarádek se velmi liší. Irena touží po vlastním domě, Marta chce moderovat v rádiu a Alex by chtěla šťastný vztah s fajn chlapem, protože to, co zrovna se svým přítelem prožívá, není žádná idylka.

Do hry vstoupí o dost starší Albert, do kterého se Alex bezhlavě zamiluje. Jenže brzy narazí… Na pomoc přicházejí kamarádi a na Alberta vymyslí past, do které se postupně chytá. Ovšem nakonec se celá situace nějak zvrtne.

Snímek se natáčel v Ostravě. „Líbí se mi, že na rozdíl od kriminálek ukazuje film Za vším hledej ženu Ostravu jako zelené krásné město, kde se daří lásce,” prozradil režisér v rozhovoru pro web Magazínu PATRIOT.


Hana Vagnerová bojovala s anorexií

Jednu z hlavních postav ztvárnila sympatická herečka Hana Vagnerová, která se jako dospívající dívka věnovala modelingu. Když se dostala na DAMU, módy zanechala a naplno se začala věnovat herectví.

V dospívání bojovala s anorexií, nad kterou není jednoduché zvítězit. Nakonec to ale zvládla a dnes je velmi vyhledávaná herečka, která si vysloužila přezdívku česká Julia Roberts.

V komedii Za vším hledej ženu hrála zamilovanou Alex, která je jejím úplným opakem. Ve snímku si musela střihnout i milostné scény s Markem Vašutem. „Marek Vašut je profesionál, takže jsme to zvládli v pohodě a nebylo kolem toho žádné haló. Kdykoli točím takovou scénu, tak se nasadím do takového módu: Ok, je to součást toho filmu, musíme to udělat a je to úplně v pořádku,“ cituje hereččina slova web Prima ŽENY.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy