Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Pikantní detaily z postele Alexandra Saláka: Jeho žena se rozpovídala o početí šestého syna

Manželé Salákovi.
Zdroj: herminapress
+ Další 3 fotografie
rodina

Je to přesně týden, co Michaela Saláková a hokejista Alexander Salák přivítali na světě svého šestého potomka. Chlapečka pojmenovali Marvin, čímž dokonale navázali na vlnu netradičních jmen všech svých ratolestí. Jméno pro synka ale nebylo jediné, co rodiče předem vymýšleli a plánovali! O tom, jak probíhalo početí, se manželka hokejového brankáře rozepsala na sociálních sítích a popsala pikantní detaily.

Frederick, Sebastian, Charlotte, Beatrice, Hugo - to jsou jména potomků hokejového brankáře Alexandera Saláka a jeho milované ženy Michaely Salákové. Výjimku neudělali ani při výběru jména pro nejmladšího člena početné rodiny. Chlapečka, kterého manželé přivedli na svět 23.9., pojmenovali Marvin.

"Vítej, miláčku. Včera 23. 9. v 18:05 se nám narodil naprosto překrásný dokonalý chlapeček. Milujeme tě, Marvínku, a slibujeme, že ti budeme těmi nejlepšími rodiči,“ napsali nedávno rodiče na Instagram, kam zároveň přiložili sérii snímků s novorozencem.

Detaily početí

Šestinásobní rodiče zároveň informovali, že šestým potomkem dovršili plánovaný počet ratolestí. "Teď už jsme kompletní," dodali pod snímky oznamující narození malého Marvina. Přesto fanoušci vtipkují, kdy přijde řada na sedmé dítě. "Kdy bude sedmý? Na druhý se ptá hned každej, tak abychom byli korektní. Hodně zdraví," objevuje se v komentářích, kde se manželé dočkali také stovek gratulací.

Okouzlující partnerka hokejového brankáře se následně detailně rozepsala také o početí. "Náš milovaný chlapeček si to dal přesně podle plánu. Tak jak nám to vypočítala těhotenská kalkulačka. Vznikl na tatínkovy narozeniny. Narodil se den po maminčiných narozeninách," rozepsala se Míša otevřeně. Narozeniny hokejista tak tehdy oslavil nejlépe, jak jen mohl.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy