Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Pihy a boty, o kterých se mluví: Montážista si ve videu s hlavou Verešové vyhrál s detaily

Zdroj: iDNES.cz / Profimedia a David Kundrát / CNC / Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
detaily
Konec roku neoslaví modelka Andrea Verešová (40) s manželem Danielem Volopichem (56) klidně. V průběhu svátků vánočních se totiž internetem začala šířit erotická videonahrávka s tvářemi Andrey a jejího manžela, na které spolu souloží v hotelovém pokoji. Verešová a Volopich tvrdí, že jde o nechutnou videomontáž s jejich tvářemi. Pachatel tohoto výtvoru je chce prý úmyslně poškodit. Odporný montážista si dal s výtvorem tak záležet, že nezapomněl ani na detaily, jako jsou veškeré pihy či boty. Verešová za dopaden montážisty nabídla i tučnou odměnu.

Bylo těsně před Vánocemi, když se na internetu začalo šířit pornografické video z hotelového pokoje, na kterém má prožívat divoké rozkoše Andrea Verešová (40) s manželem Danielem Volopichem. Oba manželé jsou ale naprosto přesvědčení, že se jedná o nechutný podvrh s jejich dokonalými podobiznami. „Myslím, že už to stačilo. Nejde o žádné hacknutí, ale o fake video,“ napsal pro redakci eXtra.cz Volopich.

Nechutný montážista erotického videa si nechal záležet na každém detailu, nejenže aktérům dokonale zaměnil tváře s podobiznou Andrey s Danielem, ale dokonce si vyhrál i s hotelovým pokojem, ve kterém byli manželé v minulosti ubytovaní.

Montážista navíc modelce nasadil stejné střevíce, které v minulosti vynesla na veřejnou akci, a lidé také upozornili na fakt, že si dokonale poradil i se všemi pihami krásy, které Andreu zdobí.

„Neuvěřitelná fotomontáž. Normálně bych věřila, že jsem to já, kdybych si nebyla jistá, že jsem nic podobného nikdy nenatáčela. A je opravdu smutné, že něco takového v dnešní době, kdy by měl fungovat právní systém a ochrana soukromí a osobnosti, vůbec vznikne a dokáže se šířit sociálními sítěmi jako lavina, bez možnosti obrany, a lehce tak zdiskreditovat člověka,“ uvedla modelka pro Super.cz a dodala, že sama nemohla uvěřit vlastním očím, když to video viděla.

Za dopadení odporného montážisty manželé v minulosti nabídli v přepočtu více než 1 300 000 korun.

Související články

Další články