Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pihovaté video montážníka Andrey Verešové: Orgán vydal jasný pokyn

Pihovaté video montážníka Andrey Verešové: Orgán vydal jasný pokyn
Zdroj: foto Lucie Robinson
+ Další 3 fotografie
ROZKAZ
Modelka Andrea Verešová (40) a její manžel Daniel Volopich (56) čelí následkům videa, na němž dva jim nápadně podobní lidé provozují nespoutané tělesné hrátky. Oba dva video od začátku označují za podvrh a montáž a chtějí najít viníka. Co nám řekli o rozhodnutí českých policejních orgánů?

Andrea Verešová čelí nespravedlnosti

Když Andrea Verešová (40) o svátcích na Instagramu vypsala odměnu padesát tisíc eur za odhalení pachatele videa, vyvolalo to hodně vášní. Místo toho, aby ale někteří nasadili své ohaře stopaře nebo vzali do rukou lupu a vydali se na lov skutečných autorů erotické nahrávky, jež má být podle manželů podvrh, řada lidí se dvojici bohužel nespravedlivě vysmála s tím, že jejich slovům nevěří a že video považují za pravé.

Modelka i její manžel právník sice už nabídku odměny stáhli, podle svých slov jsou ale v kontaktu s orgány činnými v trestním řízení.

Orgán zněl jasně

„Momentálně je celá záležitost v šetření Policie ČR, která nám zakázala podávat jakékoli informace. Rozebírání a rozpitvávání by mohlo ohrozit vyšetřování. Děkuji za pochopení,“ napsala nám modelka, když jsme se jí zeptali, co říká na další objevené video.

Jeden z amatérských detektivů, ve snaze nebohé oběti zostuzení pomoci, ho podle svých slov našel na instagramové zdi Andrey, tentokrát podle něj jde opravdu o pár Verešová a Volopich, kteří se v dokonalé kopii pokoje z lechtivého home videa připravují na společenskou událost.

Obdivuhodný výkon

Stejně jako jeho žena i Daniel Volopich pochopil požadavek strážců zákona úplně jasně. „Na žádost policie nemůžeme poskytnout žádné další informace. Díky za pochopení,“ reagoval pro eXtra.cz po esemesce.

Dotyčný montážista předvedl skutečně nechutný, zostuzující, i když na jednu stranu i obdivuhodný výkon. Nejenže nevynechal řadu detailů z pokoje, který hvězdný pár zjevně v minulosti skutečně navštívil, navíc si dal práci s tím, aby na tělo herečky z erotických záběrů přidělal pihy na stejné místo, na kterých je má i známá slovenskočeská star. A i boty se mu podařilo přimontovat aspoň na první pohled totožné, jaké Andrea běžně nosí.

Kdy bude zloduch, falzifikátor a ničitel pověsti vzorné dvojice dopaden, to se dosud neví.

Související články

Další články