Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Pigloval Štěpánek Ornellu? Mámo Moniko, máme pro tebe jasnou odpověď!

Měli spolu něco Ornella Koktová a Radek Štěpánek?
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 100 fotografií
GLOSA Monika Štiková (45) se nedávno veřejně poštěkala s dcerou Ornellou Koktovou (25) a dopadlo to tak, že jí začala vyčítat údajné intimní vztahy nejen s Tomiem Okamurou (45), ale dokonce vytáhla i jméno tenisty Radka Štěpánka (39). A chce se klidně i soudit, aby dokázala pravdu. Jenže by to mělo být se státem o vlastní svéprávnost!

I když to před začátkem vysílání reality show Štiky vypadalo, že půjde o televizní událost sezóny, rodinka, a především její hlava, je tak přehnaná, že diváky po chvilce začala nudit. Je to ostuda, skoro nikdo se nedívá.

A může se někdo divit? Monika Štiková (45) už od první vteřiny prvního dílu na všechny ječí, jako by jí sebrali nějakého mladého chlapce na hraní. Urážky létají éterem ob vteřinu, větší kadenci nemá snad ani samopal vzoru 24. To každého lehce otráví.

Se Štěpánkem na loži?

Větší vzrušení ale vyvolalo televizní vystoupení matinky s dcerunkou mimo pořad TV Prima. Na webu blesk.cz chtěla Monika všechny šokovat tvrzením, že Ornella (25) údajně uléhala na lože s Radkem Štěpánkem.

Ten to rázně popřel, s ním i Koktová, zato Michal Štika naopak potvrzoval.

Sami si myslíme, že když Ornella celé dětství žila pod vlivem ženy, která všechno měří na peníze, možná skutečně jeden čas okouzlovala i mužskou tenisovou ikonu. Byl a je lukrativní partie!

Monika nelže

Monika podle mě patrně nekecá. Samozřejmě to nemám jak dokázat, ale myslím si to. Jenže proč by jakákoli matka na světě tohle na dceru vytahovala? Proč by hlava rodiny všechny kolem sebe pořád dokola ponižovala?

Štiková si myslí, že je nyní v kursu a stala se nejslavnější celebritou republiky. Jenže podle nás by nyní ani flek manažerky úklidových ploch na veřejných záchodcích pro všechnu tu ostudu nedostala.

To, co nejen v telce předvádí, je smutné a těžko říct, jestli je to rovnou na hospitalizaci, nebo jde o takovou poruchu osobnosti, se kterou toho moc nejde dělat.

Proskok postelí

Ornella určitě umí mámu vyprovokovat, dostat ji do vývrtky, ale na druhou stranu o mnoho starší a zkušenější rodič by měl mít pochopení a netrousit to, co by soudný člověk v televizi vůči svému potomstvu nikdy nevytáhl.

Takže, milá Moniko: I kdyby Ornella proskákala postelemi všech členů Úsvitu přímé demokracie (předchůdce SPD) a přibrala i celý Wimbledon, slušný člověk by si to nechal pro sebe. Orny je plnoletá a byla by to její věc. Remcat do toho nikdo nesmí. Dokud tohle Štiková nepochopí, bude si dál dělat celonárodní ostudu.

Související články

Další články