Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Pierce Brosnan slaví 67: Láskou k baculaté manželce boří tabu, i s kily navíc ji miluje už léta

Pierce Brosnan slaví 67: Láskou k baculaté manželce boří tabu, i s kily navíc ji miluje už léta
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
narozeniny
Někdejší hollywoodský krasavec, představitel Jamese Bonda a elegán Pierce Brosnan slaví 67. narozeniny. Oslavy pro něj už dlouhá léta pořádá jeho žena Keely Shaye Smith (56), kterou si vzal za manželku v roce 2001. Svou láskou k ní boří všechny předsudky o tom, že herci randí jen s kráskami s mírami modelek. I když je oplácaná, pro Pierce je jeho Keely dokonalá.

Bývalý James Bond slaví narozeniny. Pierce Brosnan se sice už tmavými vlasy a vypracovaným tělem chlubit nemůže, je z něj ale prošedivělý elegán, který o fanynky, i když to už nejsou žádné dvacátnice, rozhodně nemá nouzi. Je ale věrný jen své ženě.

S manželkou Keely Shaye Smith je Pierce už od roku 2001 a už tehdy jejich vztah mnohé šokoval. Každý čekal, že idol žen, jakým Brosnan byl, si najde ženu s mírami modelky a téměř symetrickým obličejem. Keely měla vždy ženské křivky, které jsou lidmi často neprávem nazývány jako špeky, ale vzhledem k lásce, kterou si s manželem dodnes projevují, má zřejmě srdce ze zlata.

Pár let po svatbě začala Keely velmi přibírat a mezi lidmi se spekulovalo o tom, zda ji herec nenahradí takzvaně mladším modelem. Pierce ale ukázal, že láska k jeho ženě je velmi silná a vzhled je pro něj až na poslední koleji.

Nestydí se

Za svá přebytečná kila se Keely Shaye Smith nestydí a problém s nimi nemá ani Pierce Brosnan. Pravidelně ho doprovází na společenské akce a moc dobře ví, jaké oblečení jí sluší. Nebojí se navíc obléct ani do dvoudílných plavek. Tento pár zkrátka dokazuje, že ani ti největší hollywoodští krasavci nekoukají jen na vzhled a vědí, co je pravá láska.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy