Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pierce Brosnan prodává bondovskou rezidenci: 14 koupelen a bazén s vodopádem

Pierce Brosnan prodává bondovskou rezidenci: 14 koupelen a bazén s vodopádem
Zdroj: Profimedia/Archiv eXtra.cz
+ Dalších 12 fotografií
galerie
Po téměř 20 letech života přímo na jedné z nejkrásnějších kalifornských pláží se Pierce Brosnan (67) a jeho žena Keely Shaye Smith (57) stěhují z Malibu. Rezidenci, kterou prodávají za rovných 100 milionů dolarů (2,3 mld. Kč), si nechali postavit na míru na pozemku, který si koupili před svatbou v roce 2001. Pojďte se podívat, v jakém stylu bydlela rodina jednoho z představitelů Jamese Bonda.

Pár čerpal inspiraci pro svůj vysněný dům, který pojmenoval Dům orchidejí, v Thajsku, kde Pierce Brosnan točil film Zítřek nikdy neumírá. Stavba s prvky jako bambusová dělicí stěna a tropická sadba odráží jihoasijské vlivy a dokončit ji trvalo téměř 10 let. "Stavěli jsme ho s láskou," říká Keely Shaye Smith o domě.

Inspirace Thajskem

Nemovitost se skládá ze dvou částí, hlavního domu a dvoupodlažního domku u bazénu, který může sloužit jako domek pro hosty. Zastavěná plocha je v součtu téměř 1200 m². Z domu je přímý přístup na pláž v šíři pozemku, což je necelých 40 metrů. Obytný dům má pět ložnic a celkem 14 koupelen.

Samotné hlavní apartmá domu je uvnitř obrovské. Na zhruba 370 m² je velké posezení, dva krby, koupelny se dvěma umyvadly a šatny. Skleněné skládací dveře vedou na terasu s výhledem na oceán a hory. Součástí domu je také posilovna, kinosál, sedm krbů, knihovna sloužící též jako ateliér, domácí lázně v japonském stylu se saunou, parní lázní a horkým a studeným bazénem, nahrávací studio a bar.

Život přímo na pláži

Na zahradě je k dispozici bazén se slanou vodou a s vodopádem, venkovní posezení krytá větrolamy, kde se dá jíst nebo i vařit, další posezení s výhledem na vodu, místo pokryté pískem pro ty, kteří se nechtějí vydat na pláž, a bohatá zeleň.

Pár v domě vychoval dva společné syny, Parise (19) a Dylana (23), ale poté, co se chlapci odstěhovali, se rozhodl trávit svůj čas prozatím na Havaji. Časopis People však spekuluje, že se Brosnan s manželkou časem opět vrátí do Kalifornie právě kvůli synům.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy