Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Pierce Brosnan poslal dojemný vzkaz manželce: Jeho láska k ní je každým rokem silnější

Pierce Brosnan poslal dojemný vzkaz manželce: Jeho láska k ní je každým rokem silnější
Zdroj: archiv Pierce Brosnana
+ Dalších 9 fotografií
manželé
Pierce Brosnan nedávno oslavil své 67. narozeniny. Oslavu pro něj přichystala jeho dlouholetá manželka Keely Shaye Smith (56) a podle snímků, které herec sdílel na sociální sítě, to byla skutečná romantika. K fotkám z pláže, ze kterých láska přímo sálá, napsal Brosnan své ženě krásný vzkaz, který je jasným důkazem, že tento pár se každým dalším společným rokem miluje víc a víc.

Někdejší hollywoodský krasavec, představitel Jamese Bonda a elegán Pierce Brosnan by v minulosti mohl mít na každém prstu i dvě ženy. Oči ale má už více než 20 let jen pro svou manželku Keely Shaye Smith, které by snesl i modré z nebe.

Brosnan nedávno oslavil své 67. narozeniny. Vzhledem k pandemii koronaviru si nemohl dopřát velkou oslavu v obklopení přátel, a tak si svůj den užil jen po boku manželky. Ta pro něj přichystala romantický den na pláži a herec jí to oplatil dojemným vzkazem, který napsal na Instagram.

Jeden z představitelů legendárního agenta 007 dokazuje, že svou ženu miluje snad každým rokem víc. „Děkuji ti až k měsíci i slunci za všechny společné dny v našich životech, má drahá lásko Keely. Měl jsem skvělý narozeninový den,“ napsal Brosnan k fotkám z pláže.

Láska bořící tabu

Vztahy v Hollywoodu jsou obvykle jako kopírované. Slavný herec si téměř vždy vybere krásku s mírami modelky. Pierce a jeho žena však tato pravidla společně boří. Keely totiž v posledních několika letech nabrala spoustu kilogramů a manželé i přesto dokazují, že se skutečně milují. Jejich vztah je téměř pohádkový a váha v něm jednoduše nehraje roli.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy