Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Pierce Brosnan poprvé promluvil o rakovině: Už se nedívám na sklenici jako na poloplnou, věřte mi

Bývalý James Bond si během života prožil svoje.
+ Další 4 fotografie
Pierce Brosnan patří stále k nejpřitažlivějším mužům filmové historie. I v letech vypadá jako kus. Během života to však neměl vůbec jednoduché. Otec jej opustil ještě jako dítě, mluvil s ním pouze jednou za život. Jeho první ženu a dceru mu navíc vzala rakovina. Právě kvůli těmto ztrátám se už na život nedívá úplně pozitivně.

Poprvé v historii se slavný herec rozpovídal o rakovině, a to v rozhovoru pro časopis Esquire. Právě rakovina ho v životě připravila o to nejcennější, co měl. Vzala mu manželku i dceru. Brosnan si vzal svou první ženu Cassandru Harris v roce 1980, měli spolu syna Seana a společně adoptovali Charlotte a Christophera. Cassandra bohužel v roce 1991 zemřela na rakovinu. Svou matku v roce 2013 následovala dcera Charlotte.

James Bond si tak prošel tímto peklem hned dvakrát. Možná i proto působí velmi klidným dojmem a z ničeho nedělá vědu. V roce 2001 se znovu oženil s Keely Shaye Smith a společně mají další dva syny. „Už dávno se nedívám na sklenici jako na napůl plnou, věřte mi. Velký černý pes melancholik mi občas sedá po boku,“ svěřil se při rozhovoru.

I přes to, že rakovina v jeho srdci zanechala hořkou pachuť, umí si slavný herec vážit věcí, které jsou v životě opravdu důležité „V životě nepotřebujete velký domov, potřebujete dobrý stůl, za který se můžete posadit, dobrou postel na spaní, výhled a láhev opravdu dobrého vína.“

Mohlo by vás zajímat

Další články