Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pierce Brosnan je stále zamilovaný: Na manželce mu nevadí ani nekontrolovatelné TLOUSTNUTÍ DO BODU, ZE KTERÉHO NENÍ NÁVRATU!

+ Dalších 7 fotografií
V roli Jamese Bonda mohl mít krasavec Pierce Brosnan jakoukoliv Bond Girl s perfektní figurou. Ve skutečnosti má herec svou vyvolenou po boku již několik let. S Keely Shaye Smith tvoří jedno z nejstabilnějších manželství Hollywoodu a neotřese s ním v základech ani to, že Keely je už 3x širší než její manžel.

Hodně lidí si při pohledu na tuhle dvojku říká, proč si Pierce nenajde nějakou mladší kočku. Hollywoodští chlapi přece mění své partnerky jako ponožky podle toho, která má zrovna perfektní míry.

Jenomže Brosnan není žádný povrchní floutek, a když se zamiluje, tak své ženě obětuje vše. Jednou už byl ženatý, ale ovdověl. Jeho první žena se jmenovala Cassandra Harris a v roce 1991 zemřela na rakovinu vaječníků. A rodinná tragédie tím neskončila. V roce 2013 zemřela jeho dcera Charlotte, kterou měl s Cassandrou. Také na rakovinu vaječníků.

Není proto divu, že Brosman si váží života a chce strávit se svou spřízněnou duší tolik času, kolik jen může. A jeho druhou velkou láskou je právě vnadná novinářka Keely Shaye Smith. Setkali se v Mexiku a vzali se v roce 2001.

Od té doby bez sebe nedají ani ránu, a pokud Pierce nenatáčí, tráví všechen čas se svou manželkou. I po letech vypadají jako dva zamilovaní puberťáci! A herci vůbec nevadí, že jeho žena už narostla do výraznějších rozměrů.

Související články

Další články