Herečka Tori Spelling zažila obrovský úspěch v 90. letech v seriálu Beverly Hills 90210. Jako blonďatá a dlouhonohá Donna byla nepřehlédnutelná a okamžitě si ji zamilovaly davy lidí. Tori se objevovala na titulcích prestižních časopisů a každý chtěl její podpis nebo fotku.

Jenomže když kultovní seriál skončil, přišla studená sprcha. O herečku přestal být zájem a ukazovala se spíše v béčkových rolích. Právě tento fakt se hodně podepsal nejen na její psychické, ale i fyzické stránce. Komplexy si léčila plastikami a dalšími zkrášlovacími zákroky, které jí ale v konečném důsledku spíše uškodily.

Je také pětinásobnou matkou, a tak nejen že její tělo nevypadá tak jako na upravených fotkách od profesionálních fotografů, ale ani času o sebe pečovat zřejmě nebude mít nazbyt. Lidé se ale bouří, proč ze sebe dělá něco, co jednoduše není?

Po nafocení kampaně s plavkami ji několik dnů lidé obdivovali a opravdu si mysleli, že šla herečka do sebe, opak je ale pravdou. Hned nato ji paparazzi nafotili s rodinou u vody, a to byla tedy podívaná.

Tori se doslova roztéká před očima. Břicho jí visí přes plavky a celulitida jí pokryla nohy seshora až dolů! Už dávno to není sexy blondýnka, kterou si všichni pamatujeme. Není to ale přece jen škoda?