Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Phoebe z Přátel slaví 56 let: Na rozdíl od Rachel a Moniky nepropadla plastikám

+ Dalších 15 fotografií
narozeniny
Herečka Lisa Kudrow slaví dnes 56. narozeniny. Nedávno uběhlo od odvysílání první epizody kultovního seriálu Přátelé 25 let. Z neznámých prakticky neherců se staly okamžitě hvězdy první velikosti. V současné době jim je všem kolem padesáti let, ale někteří hlavní představitelé se nenechali zlákat plastickou chirurgií a umí stárnout s grácií. To je koneckonců případ i oslavenkyně Lisy, která ztvárnila v seriálu postavu Phoebe.

Rachel, Phoebe a Monica byly nerozlučné kamarádky, které si diváci okamžitě zamilovali. Představitelka Phoebe Lisa Kudrow byla nejstarší z hvězdné trojice a dnes slaví 56. narozeniny. Lisa si i s blížící se šedesátkou zachovává mladistvý vzhled potrhlé holky.

Pravdou je, že jí od nejslavnějších let seriálu Přátelé přibylo několik vrásek na čele, ale na rozdíl od své kamarádky Courteney Cox nepropadla plastikám a nemusela řešit svůj zdevastovaný obličej. Jennifer Aniston (50) sice pár úprav má také, ale rozhodně to není tak markantní zásah jako v případě Courteney.

Na druhou stranu samotná Courteney si rychle uvědomila, že přes plastickou chirurgii cesta nevede, a značně ubrala plyn. Ve svém prohlášení nakonec litovala, že se k tolika plastikám vůbec odhodlala.

Poslední epizodu kultovního seriálu Přátelé v roce 2004 sledovalo ve Spojených státech na 51,1 milionu lidí. Za deset let vysílání obdržel seriál 7 cen Emmy, Zlatý glóbus, 2 ceny SAG a dalších několik ocenění a nominací. Vy se nyní můžete podívat do galerie na to, jak se změnili jednotliví herci.

Mohlo by vás zajímat

Další články