Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Phoebe z Přátel slaví 54. narozeniny: Z půvabné herečky se stala stařena s vráskami a povadlou pletí

+ Dalších 17 fotografií
Lisa Kudrow dnes slaví své čtyřiapadesátiny. Proslavila se hlavně seriálem Přátelé, ve kterém zazářila před několika lety. V té době byla ona i její herečtí kolegové na výsluní a všechny trendy se tvořily podle nich. Jenomže čas nezastavíte a i seriálová Phoebe stárne. V padesáti holt už nemůžete vypadat jako dvacítka.

Americká herečka a představitelka Phoebe z Přátel Lisa Kudrow slaví. Je až k neuvěření, že herečka dnes oslaví čtyřiapadesáté narozeniny. Před nějakou dobou ji nachytali paparazzi v dosti špatném rozpoložení.

Herečka se nejspíše zapomněla nalíčit a upravit, a proto vypadala jako stařena s povadlou pletí. Věk zkrátka nezastaví ani hvězda takové kategorie. Lise ale patří velký obdiv za to, jak své stárnutí zvládá.

Lisa Kudrow se snaží stárnout s grácií a my věříme, že když si ji vezmou pod křídla vizážisté, tak herečka bude vypadat opět skvostně.

Mohlo by vás zajímat

Další články