Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Pharrell Williams se rozbrečel jak želva v show Oprah Winfrey. Sestřih videí s písní Happy z celého světa ho totálně dojal!

Moderátorce Oprah Winfrey (60) se v její show podařilo už nemožné. Celebrity se jí tam svěřily s informacemi, které by nikomu jinému nepřiznaly, například loni v lednu jí cyklista Lance Armstrong přiznal, že během své kariéry užíval návykové látky. Tentokrát se v jejím pořadu naprosto upřímně rozplakal zpěvák Pharrell Williams (41), když mu Oprah pustila sestřih videoklipů s jeho hitem Happy, který spojil lidi z celého světa.

„Je to neuvěřitelné. Miluju, co dělám, a velmi si cením toho, že lidé ve mě věřili tak dlouho, než jsem udělal hit Happy,“ uvedl mezi slzami sedminásobný držitel cen Grammy. Pharrellovi se podařilo něco nadčasového, lidé ze všech možných zemí na celém světě natáčejí videa ve stylu „Happy“ a mnoho z nich slaví na YouTube velký úspěch.

Mohlo by vás zajímat

Další články