Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Pevnost Velbloud: Po Elišce Bučkové se v ZAŘÍZLÝCH LEGÍNÁCH ukázala Eva Perkausová!

+ dalších 12 fotografií
Vzít na Boyard krásnou holku je vždycky sázka na jistotu. Minulý týden tam ve zpocených legínách lítala Eliška Bučková, tento týden převzala štafetu Eva Perkausová. Ta má na rozdíl od bývalé anorektičky nadupaný i hrudník, takže rozhodně bude na co koukat.

Eliška (27) ukázala velblouda minulý týden a rybář Jakub Vágner ji tam s šíleným účesem sekundoval. Na jejich počínání se můžete podívat TADY.

A tenhle týden obsadí francouzskou pevnost nová sestavička. Kromě zmiňované Evy tam bude Lejla Abbasová, Lucie Paulová, Josef Dressler a Evin primácký kolega Tomáš Kraus.

Nejvíce tam trpěla Eva, která musela v těsných legínách pobíhat sem a tam. A to nebylo všechno. „Pro mě to byly ty nejhorší disciplíny, co mohly být. Měla jsem otce Furu na telefonu a nejenom, že jsem musela uhodnout hádanku, ale mezitím na mě padaly strašný kejdy hmyzu a byli to švábi, cvrčci, housenky, nevím přesně, co tam bylo, protože jsem se to snažila nevnímat a v tu chvíli to bylo pro mě asi nejhorší.“

A to ještě nevěděla, že v Boyardu padají i velbloudi! Na krásnou Evu se můžete podívat v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články