Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Pevnost Boyard všechno změnila: Jakub Prachař objímal Leichtovou a Agáta se pobavila se Štáfkem!

+ Dalších 50 fotografií
Agáta Prachařová jela na Pevnost Boyard s Jakubem Štáfkem. Její manžel Jakub Prachař jel na legendární pevnost s Kristýnou Leichtovou. Proboha proč?

Pevnost Boyard všechno změnila! Pamatujete si, jak Kuba Vágner soutěžil v týmu s Eliškou Bučkovou Nebo jak Radek Gregor Brzobohatý bojoval po boku své manželky Taťány To byla zažitá pravidla. Kdo s kým chodí a žije, také s ním soutěží o zlaťáky.

Pravidlo porušili manželé Prachařovi. Nejdříve na Boyard vyrazil Jakub Prachař. V týmu měl Kristýnu Leichtovou. Agáta byla doma.

A pak na pevnost zase vyrazila Agáta. A pobavila se tam s Jakubem Štáfkem. Není divu, že na Primě se tomu hihňala i ta poslední asistentka.

Teplo, sluníčko, vítr ve vlasech, adrenalin a pevnost, ze které nemůžete utéct. Navíc dámy na sobě mají upnuté trikoty a pánům se zatínají všechny svaly v těle. Pevnost pravidelně zaplavuje adrenalin i testosteron.

Navíc je vtipné, že Jakub Prachař a Kuba Štáfek jsou kamarádi, kteří spolu natáčí seriál Vyšehrad. Tohle už není zamotané. Na to jednoduchý graf nestačí. To je pavučina složitých vztahů, které kolem sebe má snad jen Aguš...

Související články

Další články