Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Pevnost Boyard sklízí kritiku! Mohli jste to udělat mnohem lépe, shodují se diváci!

Pevnost Boyard sklízí kritiku! Mohli jste to udělat mnohem lépe, shodují se diváci!
Zdroj: TV Prima
+ Další 2 fotografie
Věrní fanoušci originální verze Pevnosti Boyard jsou tou českou velmi zklamáni. Nerozumí, proč některé věci, které jsou pro tuto soutěž tak typické, v televizi prostě nevidí. Nenáročnému divákovi základní a jednoduchý koncept zřejmě postačí, ale ti náročnější volají po změně!

Pevnost Boyard můžeme na televizních obrazovkách vidět už téměř šestadvacet let. Je jasné, že za tak dlouhou dobu musela hra projít určitými změnami a vývojem. Ovšem proč si Češi musejí vždy něco ulehčovat

Průměrný divák, který zasedne v sobotu k televizní obrazovce a Pevnost Boyard sleduje jen tak sporadicky, žádný rozdíl nepozná. Proto jsou někteří Češi se soutěží spokojeni a nechápou, proč se ostatní tolik rozčilují.

Jenomže ta druhá polovina diváků má důvod se takto pohoršovat Česká verze je mnohem jednodušší, úkoly jsou snazší a hádanky otce Fury směšně lehké. Tohle v originální francouzské verzi neuvidíte. Pozorným divákům například vadí, jak je možné, že soutěžící, který se nezvládnul včas vrátit z místnosti v uvedeném časovém limitu, nemusí být vykoupen svými spoluhráči?

Takhle je to přece mnohem napínavější a složitější.

Další věcí je, proč Jan Rosák v roli otce Fury nemá masku a nevypadá tedy dost opravdově Televize Prima se ovšem hájí tím, že koupě základní verze byl záměr. Jedná se o to, že některé originální díly trvají až dvě hodiny a Prima nemá bohužel tolik prostoru. Proto zvolila tu nejzákladnější, nejjednodušší, sedmdesátiminutovou verzi.

Tak uvidíme, jestli se do budoucna něco změní!

Související články

Další články