Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pevnost Boyard plná lásky: Gregorovi se líbali, Hybnerová jako Popelka mezi holuby, ale jinak zase nuda!

+ Další 4 fotografie
Další díl Pevnosti Boyard je za námi a pětice odvážných bojovala se zapeklitými úkoly otce Fury. Taťána Gregor Kuchařová, Ondřej Gregor Brzobohatý, Vanda Hybnerová, Václav Noid Bárta a Dušan Salfický se snažili ze všech sil, ale celou show nezachránili. Byla to zase pořádná nuda!

Další pětice soutěžících musela překonat svoje strachy a fobie v Pevnosti Boyard. Tentokrát se v týmu objevily dvě ženy. O peníze pro nadaci Taťány Kuchařové Krása pomoci se poprali Taťána Gregor Kuchařová, Ondřej Gregor Brzobohatý, Vanda Hybnerová, Václav Noid Bárta a Dušan Salfický.

Vanda bojovala s červy, kteří se jí dostali až do pusy, Táňa s Ondrou zase s houpačkou, kečupem i odpadky a člověk si vlastně ani nepamatuje, co kdo dělá za úkoly, protože je to pořád stejné. I když si to asi soutěžící hodně užívají a pro všechny to bude zážitek na celý život, divák se u televizních obrazovek už tak trochu nudí.

Sice se mění soutěžící, ale úkoly jsou pořád dokola. Jen občas se objeví něco nového. Celá show se bere nějak podivně vážně a člověka tam nemůže nic překvapit. Jediné, co dnešní díl ozvláštnilo byla Miss World Táňa Kuchařová, která je pořádná kočka i bez make-upu a určitě přilákala k televizi hodně pánů. Její sexy tělo v upnutém tílku a legínách ocenil snad každý. Ale to je tak vše. Proč aspoň nejsou v jednotlivých dílech nové úkoly?

„Jsem spíš hravý typ než soutěživý, když se pak hraje, je důležitý mít dobrodružný a hravý srdce a nebát se,“ řekla Táňa Gregor Kuchařová. Ta počítala v Boyardu úplně se vším. „Já mám zvířata ráda, jsem z venkova, nebojím se pavouků a další havěti, to mi nevadí, ale fyzicky náročný věci, potápění a pak třeba skoky. To mám obavy, ale nakonec bych to asi dala,“ dodala Miss World.

S Ondrou jsou prý sehraná dvojka a parťáci a u plnění úkolu, kdy museli balancovat ve výšce na prkně, to bylo vidět. Celou show brali jako zakončení svých líbanek a podle nich nemohlo přijít nic lepšího. A bylo to vidět. Neustále se objímali a líbali. Nechybělo ani oslovení bejby a lásko. No, v Pevnosti Boyard to bylo dnes hodně láskou nabité.

„Jsem naprosto nadšený, jsem jak dítě, který se vrátí z Matějské pouti, neustále si rekapituluju v hlavě všechny ty disciplíny. Myslím, že ty úkoly, které měly holky, mi přišly náročnější, než jsme měli my chlapi. Pro mě vyvrcholení Boyardu byla kladina, na který jsme se museli s Taťánkou udržet oba dva a vyrovnávat naši váhu tak, abychom potom otevřeli kapsle s kódem, to byl naprostý vrchol všeho výkonu a celýho toho dojmu,“ sdělil svoje zážitky Ondřej Gregor Brzobohatý.

Tak aspoň, že soutěžící pomáhají dobré věci. Pro Nadaci Taťány Kuchařové Krása pomoci vybojovali krásných 299 900 korun.

Související články

Další články