Další pětice soutěžících musela překonat svoje strachy a fobie v Pevnosti Boyard. Tentokrát se v týmu objevily dvě ženy. O peníze pro nadaci Taťány Kuchařové Krása pomoci se poprali Taťána Gregor Kuchařová, Ondřej Gregor Brzobohatý, Vanda Hybnerová, Václav Noid Bárta a Dušan Salfický.

Vanda bojovala s červy, kteří se jí dostali až do pusy, Táňa s Ondrou zase s houpačkou, kečupem i odpadky a člověk si vlastně ani nepamatuje, co kdo dělá za úkoly, protože je to pořád stejné. I když si to asi soutěžící hodně užívají a pro všechny to bude zážitek na celý život, divák se u televizních obrazovek už tak trochu nudí.

Sice se mění soutěžící, ale úkoly jsou pořád dokola. Jen občas se objeví něco nového. Celá show se bere nějak podivně vážně a člověka tam nemůže nic překvapit. Jediné, co dnešní díl ozvláštnilo byla Miss World Táňa Kuchařová, která je pořádná kočka i bez make-upu a určitě přilákala k televizi hodně pánů. Její sexy tělo v upnutém tílku a legínách ocenil snad každý. Ale to je tak vše. Proč aspoň nejsou v jednotlivých dílech nové úkoly?

„Jsem spíš hravý typ než soutěživý, když se pak hraje, je důležitý mít dobrodružný a hravý srdce a nebát se,“ řekla Táňa Gregor Kuchařová. Ta počítala v Boyardu úplně se vším. „Já mám zvířata ráda, jsem z venkova, nebojím se pavouků a další havěti, to mi nevadí, ale fyzicky náročný věci, potápění a pak třeba skoky. To mám obavy, ale nakonec bych to asi dala,“ dodala Miss World.

S Ondrou jsou prý sehraná dvojka a parťáci a u plnění úkolu, kdy museli balancovat ve výšce na prkně, to bylo vidět. Celou show brali jako zakončení svých líbanek a podle nich nemohlo přijít nic lepšího. A bylo to vidět. Neustále se objímali a líbali. Nechybělo ani oslovení bejby a lásko. No, v Pevnosti Boyard to bylo dnes hodně láskou nabité.

„Jsem naprosto nadšený, jsem jak dítě, který se vrátí z Matějské pouti, neustále si rekapituluju v hlavě všechny ty disciplíny. Myslím, že ty úkoly, které měly holky, mi přišly náročnější, než jsme měli my chlapi. Pro mě vyvrcholení Boyardu byla kladina, na který jsme se museli s Taťánkou udržet oba dva a vyrovnávat naši váhu tak, abychom potom otevřeli kapsle s kódem, to byl naprostý vrchol všeho výkonu a celýho toho dojmu,“ sdělil svoje zážitky Ondřej Gregor Brzobohatý.

Tak aspoň, že soutěžící pomáhají dobré věci. Pro Nadaci Taťány Kuchařové Krása pomoci vybojovali krásných 299 900 korun.