Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pevnost Boyard má svůj vítězný pokřik! Podívejte se na beatbox kolem Gregorů!

+ Další fotografie
Soutěžící z Pevnosti Boyard mají vlastní vítězný pokřik! Euforie z úspěšně splněných disciplín patrně zavdala příčinu ke vzniku vítězného pokřiku soutěžících z Pevnosti Boyard. Podívejte se, jak si soutěžící svoje vítězství užívají!

A je to tu, Pevnost Boyard má svůj pokřik! Jaký je to pocit, když úspěšně splníte úkoly v Pevnosti, se můžete přesvědčit sami. Soutěžící se v návalu euforie shlukli k performaci vítězného pokřiku.

Změť abstraktního beatboxu a citoslovců zakončená vítězoslavným „pitipitipááááá“ se zajisté nesmazatelně vryje do dějin soutěže. O původu či vzniku tohoto pokřiku zatím není nic známo, soutěžící však působí velice synchronně, což svědčí o tom, že jej s největší pravděpodobností trénovali.

Endorfiny vyplavené po získání klíče však na soutěžících zanechaly své stopy a jejich skupinové nadšení ještě dodává pokřiku na intenzitě. Týmový duch této partičce jistě nechybí, tak snad si tento vítězný pokřik budou moci ještě někdy zopakovat se stejnou vervou a nadšením.

A jak se na vás podepsal jejich vítězný pokřik? Pokud jste alespoň z poloviny stejně veselí a hraví jako soutěžící z Pevnosti, bláznivé nadšení vás jistě nemine.

Související články

Další články