Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

PEVNOST BOYARD: Jako zábava na sobotní večer fajn. Legrace končí ve chvíli, když se na scéně objeví Rosák

+ Další 3 fotografie
GLOSA: Pevnost Boyard je taková vzpomínka na mládí. Jako když si prohlížíte staré fotky v zaprášeném albu. Trochu se sice usmějete, ale moc dobře víte, že svět se změnil. Pak narazíte na fotku, jak v 16 letech zvracíte před diskotékou... A v tu chvíli vám dojde, že je vlastně dobře, že dětství je už pryč.

Je sobota večer a já sedím v křesle a přemýšlím, pro koho je tahle show určená.

Říkal jsem si, že asi půjdu vzbudit děti. Že by se třeba rády koukly na hady a tygry. Ale je už dost pozdě. Už spí. Takže pro děti to asi určené není.

V jednu chvíli jsem měl pocit, že by Agáta Prachařová (31) mohla při zápase v bahně ukázat prsa. Neukázala. A neukázala ani pořádný boj. Z její strany to bylo takové jemné a sterilní strkání.

Jako celá show.

Nechci tu kritizovat výkony soutěžících. Třeba takový Matěj Rychlý a nebo i Miroslav Šimůnek si docela slušně zasportovali a mákli. Bylo vidět, že na pevnosti se nenudí.

Chci se tu zamyslet nad tím, jakého diváka má tahle show oslovit. Pamětníky původní řady? Teenagery? Seniory?

Primácká Pevnost je takovou nevinnou vzpomínkou na klasickou řadu.

Asi jako když jste si v mládí hráli na indiány a po letech v zastrčené poličce najdete čelenku s pérem. Zkusíte si ji před zrcadlem, ale dáváte si pozor, aby se nikdo nekoukal.

Na Boyard ale lidé koukají.

A snad se i baví.

Třeba takový Jan Rosák je k popukání v každém záběru. A když začal z rukávu sypat ty své primitivní hádanky, bylo jasno. Ty děti jsem měl vzbudit…

Související články

Další články