Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Petrušku (9) a Adámka (7) z Mise nový domov opustila matka: Po natáčení je nečekaně navštívila

Zdroj: archiv
emoce
Mise nový domov přinesla opět smutný příběh rodiny Květy a Petra, kteří vychovávají vnučku Petrušku (9) a vnuka Adámka (7). Těch se totiž dcera manželů Dočekalových vzdala. Děti tak přišly o maminku, což ve svém nízkém věku snášejí hodně špatně. Paní Květa se navíc ještě stará o svoji téměř osmdesátiletou maminku. Jejich dům potřeboval rekonstrukci jako sůl. Co dalšího se v životě této rodiny z Hanušovic změnilo?

Květa a Petr si natáčení Mise nový domov neskutečně užili. Díky natáčení Mise nový domov si dopřáli zasloužený odpočinek. Vzpomínají na pobyt na zámku i na rozzářené tváře vnoučat při předání vysněných dárků.

Dál žijí skromně, ale v krásném prostředí a nový domov oslavují i se svým synem Lukášem, který se o děti často stará. S dcerou Petrou jsou v nárazovém kontaktu, ale překvapila je návštěvou těsně po natáčení.

„Dcera se tu ukázala jednou a přivezla dětem dárky, od té doby tu nebyla a neozývá se. Je to asi už v tom člověku, vybrala si zkrátka život bez dětí, ale ona si asi neuvědomuje, že těm dětem chybí máma,“ posteskla si na kameru paní Květa.

Ta také přiznala, že si stále zvyká na novou postel, na které se jí krásně spí. „Do vany mě už nikdo nedostane, užívám si každý den tu sprchu, sednu si tam a užívám si to,“ rozplývala se.

Mohlo by vás zajímat

Další články