Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Petříček prohrál boj o šéfa ČSSD: Manželka mu poslala krásný vzkaz plný podpory

Petříček prohrál boj o šéfa ČSSD: Manželka mu poslala krásný vzkaz plný podpory
Zdroj: profimedia.cz, archiv I. Petříčkové, koláž eXtra.cz
Podpora
V pátek odstartoval dvoudenní sjezd, na němž ČSSD zvolilo nové vedení strany. Stranický souboj nakonec vyhrál současný šéf strany a ministr vnitra Jan Hamáček (42). V prvním kole on-line hlasování porazil díky 140 hlasům z 270 vyzyvatele ministra zahraničí Tomáše Petříčka (39) a poslankyni Kateřinu Valachovou (44). Petříček, ale nemusí smutnit, jeho manželka mu poslala velmi krásný text plný podpory.

"Dnes jsme nevyhráli. Jestli je to tak správně, ukáže až čas. V životě jsou věci, které se na první pohled jeví jako prohra, ale pohledem z dálky se náš pohled změní. A co se dnes jeví jako výhra, se s odstupem promění v opak," napsala na svůj facebookový profil Iva Petříčková

Její post tak dále pokračuje těmito slovy: "Kazatel 3:1-8 praví: „Vše má svou chvíli, každá věc pod nebem má svůj čas: Je čas rodit se a čas umírat, čas sázet a čas sadbu vytrhat, čas zabíjet a čas uzdravovat, čas bořit a čas budovat, čas plakat a čas se smát, čas rmoutit se a čas tancovat, čas házet kamení a čas kamení sbírat, čas objímat a čas objímání zanechat, čas hledat a čas pozbývat, čas chovat a čas odmítat, čas trhat a čas sešívat, čas mlčet a čas povídat, čas milovat a čas nenávidět, čas boje a čas pokoje.“

Je vidět, že má Petříček ve své ženě velkou podporu. A možná, že příští stranický boj již zvítězí. Sympatická Iva pak nakonec ze srdce poděkovala všem jejich blízkým, kteří při nich stáli.

Pod jejím příspěvkem se vyrojila řada pozitivních komentářů. "Obávám se, ani výhra vašeho muže by ČSSD v následujících volbách nezachránila a zbytečně by byl spojován s jejím neúspěchem, takže jedině dobře," napsala jedna ze sledujících. "Moc mě to mrzí, moderní levice je potřeba a váš muž je slušný muž a dobrý ministr zahraničí," dodala další.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy