Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Petře, pozor na to: Sekýrnice Monika Štiková prokázala, že její milované čeká očistec

Petr a Monika Biniasovi
Zdroj: se souhlasem M. Binias
+ Dalších 13 fotografií
BUDOUCNOST
Čerstvě vdaná Monika Binias (48), dříve Štiková, má zřejmě mladičkého hokejistu Petra Biniase (23) velmi ráda, když mu řekla na pražské Staroměstské radnici své ano. Pokud se ale v posledních měsících či letech zázračně neproměnila její povaha, o čemž její některá její čerstvá slova nesvědčí, čeká zajíčka této téměř padesátnice asi očistec na zemi.

Hlava rodiny

Kdo ví, co přesně stojí za tím, že je Petr Binias zamilovaný právě do této paní, která by mu mohla dělat maminku. Možná, že sekýrnici a pádnou ruku nad sebou potřebuje, že mu to tak vyhovuje. Minulost rádoby celebritky Moniky Binias (48) každopádně naznačuje, že Petra čekají hodně tvrdé časy. Ale třeba ho budou náramně bavit.

„Ten, kdo viděl reality show Štiky, moc dobře ví, jaká Monika je. Tam bylo její chování patrné. Někdy bylo soužití s ní i fajn, ale má problém s tím, že za každou cenu musí mít vždycky navrch. A když nebylo po jejím, tak byl hned oheň na střeše. Dokázala pak za trest každého zasáhnout na nejcitlivějším místě,“ řekl eXtra.cz Moničin exmanžel Michal Štika

Nezměnila se

„Řídila tak celou rodinu a i když se lidé věkem někdy mění, i vzhledem k jejím nejnovějším vyjádřením si myslím, že ona se nezměnila vůbec. Má se tedy chlapec asi na co těšit. Nevím, jestli ho obalamutily peníze v její rodině, těžko říci,“ dodal.

Monika opravdu nikdy nešla pro zvýšený hlas, ostřejší slovo nebo nějakou tu ránu daleko.

Sprosté urážky dcery

„To si nemůžeš dovolit! Víš o tom hov*o! Drž tlamu, hnusná holko! Tohle si nemůžeš ke mně dovolit! Ty neznáš hranice!“ štěkala Monika na Ornellu (27) v pořadu Štiky poté, co si do ní dcera rýpla, že měla tři roky „gate open“, tedy že se během manželství s Ornelliným tátou Michalem nebránila styku s jinými muži.

„I kdyby měl člověk matku prostitutku, tak tohle si k ní nemůže dovolit,“ myslela si Monika. Starší dceru pak počastovala i vulgárním označením pro dámské přirození začínající písmenem p, což je určitě přesně to, co chce každé dítě od své mámy slyšet. A právě proto se Ornella se svou matkou už vůbec nestýká.

Nadávání

Svoje dostal i exmanžel.

„Vypadáš jako ten upocenej slizkej úchylák z německých detektivek. Většího úchyla neznám,“ hodnotila svého bývalého manžela před kamerami, čímž samozřejmě ponižovala i samu sebe, že s takovým člověkem vůbec kdy byla. A neštítila se ani obvinit ho z toho, že mu našla „filcky“, což Michal označil za lež. Jindy se dočkal zase výčitek, že nejvíc touží po poběhlicích a kurtizánách z E55.

Strach neměla ani před tím, aby před národem sprostě nadávala malému vnukovi Quentinovi, takže na mnohem staršího manžela si určitě taky bez mrknutí oka troufne.

Rvačka po nevěře

Pokud by náhodou mladičký Petr v manželství obhospodařoval „cizí pole“ a jeho žena by se to dozvěděla, čeká ho bitka. „Udělala bych strašnou scénu. To by byl takový řev, že by ten barák spadnul. Pak bych se s ním asi prala. Někdy musí dostat přes držku,“ říkala v již zrušeném on-line pořadu Svět podle Moniky na webu Prima ženy Binias, která sama má s nevěrou bohaté zkušenosti. A to podle její rodiny minimálně v roli toho, kdo sám hodně podváděl.

Vypadá to, že Petr Binias se má na co těšit. Možná ji ale bude o to víc milovat a plný vděku ji bude od rána do večera nosit v náručí a třeba i za každou novou nadávku dostane Monika sladkou hubičku…

Související články

Další články