Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Petra z Výměny manželek si absolutně nebere servítky: On je vyfetovaný mozek a ona špína

+ Další fotografie
Středeční Výměnu manželek máme za sebou a diváci se už nemohou dočkat příštího týdne. Prozatím to totiž vypadá, že každý z dílů je čím dál tím šílenější. Ani po skončení dílu se nic nemění. Vztahy mezi rodinami jsou stále napjaté. Petra, která se v náhradní rodině moc neosvědčila, má pro svého "manžela", se kterým strávila deset dní, dost drsný vzkaz. Ani Jakubova partnerka Kristýna se nevyhnula drsným slovům.

Ve středeční Výměně manželek jste viděli rodinu z obce Luka nad Jihlavou, kterou tvoří Petra (29), Mirek (31), synové Mirek (10) a Lukáš (8). Na druhé straně jste se seznámili s Evou (27), Kubou (27) a dcerou Kristýnou (7), kteří žijí v Ostravě.

Petra si zpočátku myslela, že její působení v náhradní rodině bude naprosto bezproblémové. Jenomže to se hodně spletla. Jejích deset dní po boku Jakuba, který se sebou nenechá lomcovat, vyvrcholilo u osmi očí.

„Soužití s tvojí ženou lze nazvat dvěma slovy. Extrémní masakr,“ nešetřil slovy Jakub. Jeho partnerka se k němu okamžitě přidala. „Já jsem se ráno vzbudila a první, co jsem udělala bylo, že jsem šla drhnout tvůj koberec a ty nezvládneš utřít ani loužičku po štěněti? Si děláš prdel ne?“ Setřela Kristýna Petru.

Petra u osmi očí působila dost nervózně a až na jeden štěk se moc nevyjadřovala. Zato po skončení soutěže měla hrdinských řečí až až. Jak vzpomíná na celou Výměnu manželek? „Podle mě je Jakub vyfetovaný mozek. Nesahá mi ani po kotníky,“ řekla pro TN.cz.

Jakubovu partnerku Kristýnu také nešetřila. „Podle toho, co mi Kuba vyprávěl, ona je pro mě špína. Chtěla bych jí vzkázat, ať se stará o svoji harmonickou rodinu a mou nechá na pokoji,“ vzkázala Petra, které se nelíbí, že jejímu partnerovi Mirkovi čas od času Kristýna napíše a zajímá se, jak se jim žije.

Mohlo by vás zajímat

Další články