Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Petra z Výměny manželek nepopřela, že má 5 dětí a ne dvě: Vysvětlila nám, proč tři zazdila

Petra žije na Kladně v pronajatém bytě 2+1 a je na rodičovské dovolené.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Rozhovor

Petra Jindrová z Výměny promluvila o dětech v rozhovoru pro eXtra.cz. Nikomu totiž není jasné, proč v Prostřenu uvedla, že má tři děti, kdežto ve Výměně manželek, která vznikla o pět let později, ukázala dvě dcery, kde nejstarší bylo dva a půl roku. Není tedy vyloučené, že Petra má dohromady pět dětí a sama to nepopírá.

Petra Jindrová byla před pěti lety účastnicí pořadu Prostřeno. Nyní se objevila i ve Výměně manželek. Velkou podivností na tom je, že v jejím medailonku, který uvádí web iprima.cz, je napsáno, že Petra má tři děti a bydlí s manželem v bytě 3+kk. Zatímco ve Výměně manželek se její manžel Tomáš staral o dvě dcery, kdy ta starší měla dva a půl roku. Jak jde z tvrzení poznat, něco tam nevychází. Redakce eXtra.cz se s Petrou spojila, aby se dozvěděla více podrobností. Petra se k dětem přiznala.

Petra další děti nepopřela

"Já ty děti do toho tahat nechci. Nechci aby se o nich někdo bavil. Myslím si, že to není důstojné, aby se do toho děti zatahovaly. Já tím že jsem to tam neřekla, tak to byl jediný důvod, protože ty lidi by se začali zajímat o ty moje děti a nedali by jim pokoj. Nechci aby byly s tim spojovaný," řekla Petra Jindrová.

Jako rodina jsou nyní v pohodě 

Po Výměně se jí a její rodině změnil život. "S manželem jsme stále spolu. Konečně fungujeme jako rodina, manžel má práci, takže se máme i finančně dobře. Děti taky super, takže se dá říct, že po Výměně je všechno lepší," svěřila se šťastně Jindrová, která se nebála promluvit ani o slovenském páru, který s nimi ve Výměně soutěžil. 

"Špatné vztahy nemáme. Já jsem na tom tenkrát nebyla psychicky dobře. Sama nevim proč jsem to ukončila, protože ta rodina je fajn. Marianna je fajn ženská, Igor taky, takže já si nemyslím, že máme špatné vztahy. Spíš se to tenkrát hodně vyhrotilo," dodala naposled Petra Jindrová pro eXtra.cz. 

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy