Reality show Robinsonův ostrov se pomalu, ale jistě blíží ke konci a Petra Palusková, o které si každý myslel, že vyletí jako špinavé prádlo mezi prvními, se stále drží. No a není se taky čemu divit. Petra má opravdu zajímavé páky na to, aby se v soutěži udržela.

Zatímco ostatní intrikují, zakládají aliance, pomalu už ani nevědí, s kým se vlastně domluvili, tak Petra si jede svoje. Sama na jedné kmenové radě šokovala všechny přítomné včetně moderátora svým rozhodnutím: „Já jsem si založila alianci. Ale sama se sebou.“

Tenkrát se tomu všichni smáli, ale to je brzy přešlo. Mezitímco se ostatní soutěžící horlivě vyhazují mezi sebou, Péťa se houpe ve své síti a maluje si. Nikdo totiž tuhle silikonovou krásku nepovažuje za hrozbu. A to je možná ta největší chyba.

Petra totiž nabírá síly, ovšem ne svojí zásluhou. Přestože v soutěžích končí mezi posledními, odměny shrábne vždy ona. Ostatním soupeřům je křehké Péti líto, a tak se s ní vždy rádi podělí. Jen aby neudělali chybu.

Dalším trumfem Petry jsou její čtyřky. Naposledy si playmate zahrála na Miss mokré tričko a naprosto tím odrovnala soutěžícího Davida, který byl z jejích předností unesen. Péťa se šla opláchnout do moře jen ve spodních bikinách a vzala si jen tričko bez horních plavek. Samozřejmě že když se vynořila z vody, krásně jí prosvítalo tričko a její obří ňadra se drala ven. David měl zase na nějakou dobu o zábavu postaráno. Tahle holka to snad ještě někam dotáhne!