Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Petra Vraspírová slaví 32. narozeniny: Na dortu už nemám svíčky ani číslo, posteskla si

Petra Vraspírová slaví 32. narozeniny: Na dortu už nemám svíčky ani číslo, posteskla si
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
oslava
Petra Vraspírová, nynějším příjmením Vojtková, dnes slaví své 32. narozeniny. Její manžel Roman Vojtek (47) pro ni s rodinou přichystal předčasnou oslavu, kterou si muzikálová herečka dle svých slov velmi užila. Posteskla si jen nad jednou věcí - je prý už ve věku, kdy na dortu nemůže mít svíčky ani číslo.

Muzikálová herečka Petra Vojtková, dříve Vraspírová, se svým manželem a rodinou v neděli předčasně oslavila své 32. narozeniny. Oslava se podle jejích slov moc povedla a čas strávený se svými nejbližšími si Petra velmi užila. Mrzelo ji jen jedno - na dortu neměla svíčky ani číslo.

„Je to tady! Už nemám na dortu svíčky ani číslo. To byl ten nejkrásnější dárek. Nejkrásnější bylo být s celou rodinou. Letos jsme se tak nasmáli, že jsme chytali záchvaty smíchu! Už se těším na fórečky u štědrovečerní večeře. Děkuji za krásnou neděli,“ napsala Petra ke krátkému videu z oslavy a několika fotkám.

Petra Vraspírová však neslavila jen narozeniny. O pár dní později společně s manželem Romanem Vojtkem oslavili první výročí od zasnoubení a na jeden z nejkrásnějších dní v jejich životech šli zavzpomínat přímo tam, kde se odehrál. Vztah těchto hrdliček zkrátka jen kvete.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy