Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Petra Vraspírová se musí červenat: Manžel Roman Vojtek prozradil, co na ní má nejraději

Petra Vraspírová se musí červenat: Manžel Roman Vojtek prozradil, co na ní má nejraději
Zdroj: instagram
+ Další 2 fotografie
Láska
Herečka Petra Vojtková (32) je opravdu krásná. Když se nalíčí, vypadá fantasticky, ovšem i bez líčidel vypadá skvěle. Ostatně to potvrzuje i její manžel Roman Vojtek (47), který se svěřil, že má Petru nejraději bez líčidel. Přiznal, že pro něj je Petra nejkrásnější, když je přirozená a nejlépe bez oblečení.

Opravdová láska existuje. Důkazem toho je manželský pár, který tvoří herečka Petra Vojtková a Roman Vojtek. Ačkoli je dvaatřicetiletá Petra ve společnosti vždy perfektně upravená včetně dokonalého líčení a outfitu, její manžel ji má nejraději přirozenou.

Pro Romana je jeho manželka nejkrásnější ve chvíli, kdy je nenamalovaná a také bez oblečení. Potrpí si na přirozenou krásu. Patří do té skupiny mužů, kteří se raději vyhýbají odpovědím na otázky typu "nevypadám v tom tlustě?"

"Jsem přesně ten typ muže, jakých je asi většina, takže velmi nerad odpovídám na otázky typu: Co myslíš, jakou bych si měla vzít rtěnku? Tyhle, nebo tyhle náušnice? Pak je ještě super dotaz, které si má vzít šaty nebo boty. V takovém případě utíkám a nechávám to čistě na ní. Potom jen dělám obdivné WOW," podělil se Roman o svůj názor s portálem Super.cz. "Takové otázky já miluji, protože se v tom hodně orientuji," řekl ironicky Petřin manžel.

"Nejkrásnější je, když přijdeme domů, ona se odlíčí a je to zase moje Petra. Samozřejmě je hezké a vhodné se hezky obléknout a jako dáma nalíčit, když jdeme do společnosti na takovou prestižní akci," zakončil Roman. A Petra je samozřejmě patřičně vděčná, že ji její muž miluje přesně takovou, jaká je. Herečka prozradila, že nepatří mezi ženy, které vstávají časně zrána jen kvůli tomu, aby se nalíčily.

"Jsem hrozně ráda, že mě Roman má rád nenalíčenou a že podporuje sebevědomí ženy. Prostě: Nahá jsem krásná," dodala se smíchem na závěr Petra. Podívejte se do fotogalerie, jak krásný pár tvoří.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy