Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Petra Vojtková o rodině: Jméno pro dalšího syna už má, Roman o tom nechce ani slyšet

+ Dalších 6 fotografií

Petra Vojtková je pyšná maminka svých dvou synů. V prosinci přivedla na svět syna Vincenta a učinila tak Romana Vojtka čtyřnásobným tatínkem. Krásná Petra se v roli maminky našla. Jak přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz, ačkoli ona má už vymyšlené jméno pro dalšího syna, Roman nechce o pátém potomkovi ani slyšet. 

Petra Vojtková se v prosinci stala dvojnásobnou maminkou. Na světě přivítali s Romanem Vojtkem syna Vincenta, spolu mají už staršího Nathaniela. Krásnou Petru mateřství naplňuje a dokázala by si do budoucna představit i rozšíření rodiny. Jak ovšem přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz, její manžel, jenž je již čtyřnásobným tatínkem, o tom nechce ani slyšet.


"Já jméno pro svého třetího syna mám. Ale to by Roman odpadl, takže asi končíme," směje se. Petra je ve výchově dětí velmi benevolentní. "Já vůbec neumím říkat ne, to se učím celý život. Jsem hodně benevolentní. Já věřím tomu, že to dítě učí mě a mám se od toho dítěte co naučit. Ono se mi kolikrát stává, že já se tomu dítěti i omluvím, protože si uvědomím, že to, co mi řekne on, tak je pravda. To rodičovství má úžasný přesah," vysvětluje.

Petra by se kvůli mateřství vzdala i kariéry

Roli toho přísného u nich zastává spíše Roman Vojtek, který má ještě dvě děti z předchozího manželství s Terezou a je tak již zkušeným otcem. "Tak on je už čtyřnásobný tatínek, ale je báječný. Má toho teda teď mraky. Je to blázinec, když je nás doma šest. Večer padáme za vlast," říká s úsměvem.


Petra se v roli maminky našla a nevadilo by jí vzdát se kvůli rodině i kariéry. "Jsem taková schizofrenní. Samozřejmě na jevišti se cítím jako doma, ale to srdce mám doma s klukama a s Romanem. Já bych se klidně vzdala kariéry. Mně by to vůbec nevadilo. Ta rodina mě naplňuje natolik, že mně by ani nevadilo, kdyby přišlo něco jako další covid," říká krásná herečka a zpěvačka.

Na covidové období vzpomíná především v dobrém, a to kvůli tomu, že se mohla naplno věnovat rodině. "Já jsem byla těhotná, mohla jsem se naplno věnovat tomu prvnímu synovi. Pro mě to bylo tak naplňující a vlastně mi vůbec nic nechybělo," vzpomínala na tiskové konferenci k muzikálu Tarzan v divadle Hybernia.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy