Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Petra Svoboda zveřejnila parte tragicky zesnulého manžela: Odešla láska našeho života, píše

Moderátorka Petra Svoboda se svým manželem.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
pohřeb

Petra Svoboda si prochází tím nejtěžším obdobím v životě. Moderátorka TV Nova v neděli náhle přišla o milovaného manžela Ondřeje Křivku, kterého srazilo auto a utrpěl zranění, jimž na místě podlehl. Na svých sociálních sítích sdílela kráska informace o posledním rozloučení. "Odešla láska našeho života," napsala. 

Petra Svoboda prožívá nesmírnou bolest. V neděli se dozvěděla, že se stala obrovská tragédie a navždy jí odešel milovaný manžel Ondřej Křivka. Ten bohužel na kole nepřežil srážku s osobním vozem. Zahynul v nedožitých 39 letech. Zdrcená moderátorka sdílela na sociálních sítích informace o tom, kdy se uskuteční poslední rozloučení.


"Odešla láska našeho života... Ondřej Křivka. Poslední rozloučení se bude konat v úterý 21. května ve 12 hodin ve Velké obřadní síni krematoria Strašnice. Jménem pozůstalých: manželka Petra, syn Edoušek a Ráchel, bratr Tomáš s rodinou a sestra Hanka, rodiče Marcela a Petr," stojí na parte.

Ondřejovi se nedělní vyjížďka stala osudnou

Ondřej si vyjel v neděli na kole, které tolik miloval, ovšem tato vyjížďka se mu stala osudnou.Devětatřicetiletý cyklista na Táborsku nepřežil srážku s osobním vozem. U řidiče byla provedena dechová zkouška i test na přítomnost jiných návykových látek. Obě s negativním výsledkem,“ uvedl policejní mluvčí Miroslav Šupík s tím, že řidič Ondřejovi nedal přednost v jízdě, jak jsme již psali.


Petra Svoboda žila s Ondřejem v manželství pět let, kdy stvrdili svou lásku v kostele svatého Tomáše na Malé Straně v Praze. V srpnu roku 2019 se narodil syn Eduard. Moderátorka si do manželství přivedla i čtrnáctiletou dceru Ráchel, kterou bral Křivka jako vlastní.Je to pro nás životní tragédie. Prosím veřejnost, aby respektovala soukromí mé a našich dětí,“ uvedla Petra pro TV Nova. K nepopsatelné tragédii došlo jen pár dní před Ondrovými 39. narozeninami, které by oslavil 26. května. Šťastný manželský pár by zároveň v těchto dnech oslavil 5 let od svatby...

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy