Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Petra Svoboda se může usmívat: Čeká ji další velká výzva

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Televizní hvězda
Sympatická moderátorka televize Nova Petra Svoboda (35) může být spokojená. Její kariéra se vyvíjí opravdu raketovým tempem. Co na ni čeká nyní?

Moderátorku Petru Svobodu si zamilovalo obrovské množství diváků. Na Nově začínala jako moderátorka počasí a zpráv. Nyní má krásná moderátorka vlastní společenský pořad s názvem Život ve hvězdách, který je alternativou bulvárního pořadu Prásk, který skončil. Petra tak čelí další profesní výzvě.

„Teď už se v té poloze cítím dobře. Ze začátku jsme si ale musela zvykat, protože jsem byla zvyklá být ve zprávách statická a neošívat se, po pěti letech je to úplně obráceně a chtějí po mně život,“ uvedla spokojená moderátorka pro Super.cz.

Ani jí moc nevadí, že kvůli posunu v kariéře obětovala část volna. „Obětovala jsem část prázdnin, protože probíhaly zkoušky. To ale pro mě nebyla oběť, to s sebou nese každé nové dílo. Myslím si, že to stálo za to. Já věřím, že si to vynahradím. Prioritou je pro mě práce a rodina. Samozřejmě je to na domluvě a podaří se to nějak skloubit. Mám v plánu strávit pět dní v Americe a vyrazit na hory. To se ale natáčení nedotkne,“ doplnila Petra Svoboda.

Související články

Další články