Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Petra Svoboda je žena mnoha tváří: Ležérní dáma i žhavá dračice

+ Dalších 16 fotografií
Krásná Petra Svoboda (35) si jako spousta dalších hvězd nenechala ujít třiapadesátý filmový festival v Karlových Varech. Petra si může na sebe obléct prakticky cokoliv, a přesto jí to ohromně sekne. V rozhovoru prozradila, že je milovnice dokumentárních filmů, ale do Varů se jezdí také samozřejmě bavit.

Moderátorka Petra Svoboda je žena mnoha tváří. V jednu chvíli se umí proměnit v ležérní dámu, která nepotřebuje na sebe zbytečně upozorňovat, a přesto vypadá senzačně. Když to ale není potřeba, tak se nebrání odvážnějším fotkám.

Petra má dokonalé křivky, a proto není divu, že se na jejím Instagramu objevují sexy fotky v plavkách. Tento rok si nenechal ujít filmový festival v Kralových Varech a jak se říká, Vary nejsou jen o velkých večerních. Krásná moderátorka oblékla na odpolední koktejl v klubu Black Fox šaty Moschino z Bibloo Concept Store.

„Do Karlových Varů jsem přijela z poloviny pracovně a z poloviny za kamarády a zábavou a moc si to tady užívám,“ řekla. A co má Petra v plánu na léto? „Chystáme se s rodinkou a přítelem do Miami a potom ještě do Itálie,“ dodala.

Mohlo by vás zajímat

Další články