Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Petra šla na procházku, pak se po ní slehla zem: Doma čeká přítel a dvě děti, prosí o pomoc

Zdroj: Policie ČR
pátrání
Zoufalá rodina už tři dny netuší, co se stalo zmizelé Petře Škopkové (40) z Liberce. Ta odešla v neděli dopoledne na procházku a slehla se po ní zem. S sebou si nevzala telefon ani peněženku. Policie žádá o pomoc s pátráním.

Čtyřicetilá Petra Škopková z Liberce odešla v neděli kolem desáté hodiny dopoledne a tvrdila, že jde na procházku. Nevzala si s sebou mobil ani peněženku a zoufalá rodina od té doby netuší, kde je. Doma na ni čekají přítel a její dvě děti.

Petřin přítel David žádá o pomoc na sociálních sítích. „Mějte prosím oči otevřené, kdybyste ji někdo potkal, zahlédl - zůstaňte prosím s ní a zavolejte policii, nemusíte jí přímo zadržet, stačí sledovat, nespustit ji z očí do příjezdu hlídky,“ napsal na svůj profil. V zoufalství za pomoc nabízí hotovost a různé jiné odměny. O pomoc žádá i Petry sestřenice Daniela, která popisuje, že žena nikdy v životě takhle nezmizela.

„Naposledy ji viděla kolegyně, zkoušíme Petru hledat po celém Liberci. Pomáhá také její dcera, která bydlí na Moravě. Máme docela velké obavy,“ řekla Petry maminka pro televizi Nova.

Popis osoby

Petra Škopková měří 155 až 160 centimetrů, má odbarvené blond vlasy a modré oči. Naposledy na sobě měla černou látkovou prošívanou bundu do pasu, džíny a černé tenisky s růžovým lemováním. Na sobě měla bílý kožený batoh.

V případě, že budete mít o pohybu Petry jakékoliv informace, volejte na linku 158.

Související články

Další články