Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Petra Paroubková ukázala dceru Margaritu (13): Kukuč po tátovi i půvab po mamince

Petra Paroubková s dcerou Margaritou.
Zdroj: Renáta Bušková/eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
Politika

Bývalá žena českého politika Jiřího Paroubka (70), tlumočnice Petra Paroubková (49), se ukázala ve společnosti se svou třináctiletou dcerou Margaritou. Ta ve šlépějích svých rodičů rozhodně nejde, dala se na dráhu sportovkyně a minulý rok získala stříbro na olympiádě dětí a mládeže v Olomouci. Nutno podotknout, že oběma holkám to moc slušelo. Vyrazily si na pražskou Náplavku, kde se konala akce Couplii. Na místě byla i redakce eXtra.cz, která je nafotila. 

Nic nepotěší rodiče víc než úspěchy jejich dětí. Dcera Jiřího Paroubka a Petry Paroubkové je nadaná sportovkyně. V červnu 2022 se Margarita Paroubková umístila na stříbrné příčce v závodě v plavání na 100 metrů, který se konal v Olomouci v kategorii děti a mládež. Maminka na ni byla moc pyšná, jak tehdy řekla pro eXtra.cz.

„Přeji to všem dětem, které sportují. Je za tím jejich dřina a úsilí rodičů a trenérů. Medaile jsou krásné, ale pro nás je nejdůležitější, že děti jsou šťastné a že je to baví. Někdy se daří a někdy ne. Zdraví je na prvním místě,“ napsala Petra Paroubková redakci.

A svůj názor redakci eXtra poskytl i tatínek Jiří. „Samozřejmě jsem z toho nadšený. Jsem rád, že z ní roste skvělá sportovkyně. A ve škole je ještě lepší. Krásně se učí. Výtečně zvládá angličtinu a má slušné základy ještě ze tří dalších jazyků, na kterých může stavět,“ svěřil se Paroubek.

Holky byly vyšňořené

A přesto, že je dceři teprve třináct let, tak už ji její maminka bere do společnosti. Holky se ukázaly v pondělí na Náplavce, kde probíhala akce Couplii, a moc jim to slušelo, jak zaregistrovala redakce eXtra.cz. Margarita svými rysy tatínka nezapře, půvab ale zjevně zdědila po mamince. Ta od trpkého rozvodu s někdejším premiérem vyloženě kvete.

S bývalým manželem se nedokázali domluvit na péči o dceru a výživném, vedli také několik majetkových sporů a podávali na sebe navzájem trestní oznámení. Rozvodové řízení se tímto protáhlo na roky. Nakonec se Paroubkovi rozvedli v roce 2021 v tichosti a bez přítomnosti kameramanů či fotografů, jak tenkrát uvedl web iDNES.cz.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy